Skocz do zawartości

Honor 4X - ciekawy wybór?


Recommended Posts

Witajcie. Zastanawiam się nad kupnem Honora 4X. telefon dla osoby w domu. Głównie rozmowy, SMS/MMS, czasem jakiś rozkład jazdy. Praktycznie jestem zdecydowany, jednak może ktoś powie coś więcej  po dłuższym użytkowaniu. Czytałem, że podobno wyszła aktualizacja do 6.0? Prawda? Obejmuje wszystkie modele w PL? Jak to jest z tą baterią - daje radę wytrzymać więcej niż 1 dzień?

 

Ogólnie telefon praktycznie do normalnego używania, bez internetu typu FB czy ciągle uruchomiony Internet. Typowe dzwonienie, smsy, czasem zrobienie jakiejś fotki żeby coś uchwycić - nic specjalnego.

 

jak wygląda sprawa DualSIM? oddzielne sloty na SIM + oddzielny na kartę pamięci czy modułowy, ze 1xSIM+microSD lub 2xSIM?

 

będę wdzięczny za jakieś opinie co do sprzętu ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ok, poprawiam się.

 

Budżet to 600-700zł. Telefon z pewnością nowy, zakup w znanym sklepie typu x-kom, RTVEuroAGD itp. Co do wyświetlacza myślę, że 5" minimum ze względu na to, iż będzie się łatwiej posługiwać. Poza tym jak pisałem - smartfon do normalnego użytku, bez jakichś ogromnych wymagań. Do najważniejszych rzeczy zaliczyłbym znośny czas pracy  przy normalnym użytkowaniu tzn. dzwonienie, pisanie smsów, czasem od niechcenia jakieś zdjęcie. Kolejna rzecz to dobra jakoś rozmów - może ktoś ma i da radę coś powiedzieć. Nie chodzi to, że ma być "głośno", lecz bez jakichś trzasków, szumów itp - na tym bardziej się skupiam w tej kwestii. Jeżeli da się normalnie swobodnie rozmawiać idąc ulica to jest ok.

 

Samym telefonem chwilkę pobawiłem się na wystawie i wg mnie wygląda dość ciekawie. Zastanawia mnie jedynie kwestia wersji Androida - próbowałem znaleźć aktualizację, ale nic nie wyszukało - nie wiem co może być tego powodem - czy to jest zależne od wersji/modelu urządzenia czy jeszcze do tej konkretnej słuchawki nie dotarło. Podobno jak pisałem ma być 6.0 - KitKat niby ok, ale zawsze to coś nowszego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...