Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne do 600zł


Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić o radę, które urządzenie kupić do 600zł? Wymagania: Drukuje dużo w domu, głównie na czarno, lecz czasem zdarzają się kopie w kolorze. Chciałbym by tusze(zamienniki) nie kosztowały tyle, co 1/3 urządzenia, bo dość czesto musze je kupować i zmieniać. Pod uwagę brałem firme Epson, bo są tanie tusze ale nie wiem, może ktoś z większą wiedzą poleci inną firme bądź konkretny model :)
Za wszystkie rady będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Witam, tak jak ty szukam urządzenia wielofunkcyjnego do 600zł. Znalazłem za dokładnie tą cenę Epson L220 , a w promocji zwracają 100zł, więc wychodzi 500zł. 

Tylko mam obawy czy przy moim średnio częstym drukowaniu ta drukarka mnie nie zawiedzie. 

Tusze do tej drukarki nie są drogie, możliwe że będzie właśnie tak jak pisał ktoś wyżej, że więcej zapłaci się za transport.

Może ktoś ma jeszcze jakieś uwagi, opinie na temat tej drukarki. 

Link to post
Share on other sites

Drukarka nie będzie ekspresowo drukować także jak macie po 50-100 stron dziennie do wydruku to niestety urzadzenie się nie sprawdzi bo na sam wydruk stracicie pół godziny czy godzinę. Jeżeli chodzi o eksploatację to komplet tuszy to koszt do max 1000 zł a wydrukować można 4000 str w kolorze, więc tańszego w tej cenie nie znajdziecie.

A jak się sprawdza ten system tuszy w tej drukarce ? Nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji w necie na ten temat. Czy np tusze nie zasychają, itp.

Link to post
Share on other sites

No tylko to urządzonko troche drogie, całe siedem stówek :D

Nie pyknie nic tańszego tak max do 600zł?

Wiesz co myślę, że w tym przypadku warto dorzucić tą stówkę, szybko Ci się zwróci na eksploatacji... Załóżmy, że weźmiesz jakiegoś brothera gdzie zamienniki przyzwoitej jakości będą kosztowały ok 15 zł/ szt (nie ma co katować drukarki najtańszymi) a ich pojemność to średnio 20 ml a kolorów to może nawet i mniej a w tych epsonach to za niecałe 30 zł masz 70 ml a i na start widziałem, że dorzucają do drukarki 3xBK i po jednej butelce z każdego koloru. W Brotherze będziesz miał startówki o niewielkiej pojemności więc za chwilę będziesz i tak musiał kupić tusze i już ta różnica prawie Ci się zwróci :)

Link to post
Share on other sites

Sam mam L565 jak wygląda i z czym się to je możesz sobie zobaczyć tutaj w każdym razie jeśli chodzi o koszta eksploatacji to Epson faktycznie dość mocno przycisnął temat. Fajnie jest jak firma odpuszcza z zarabianai na częściach zamiennych i uczciwie podchodzi do klienta to w długim terminie na pewno zaprocentuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...