Skocz do zawartości

Telefon do ok. 700 zł Kruger&Matz?


Recommended Posts

Nie mialem do czynienia z tym telefonem nigdy ale parametry wygladajacalkiem ok.ale jakosc wykonania zdecydowanie kiepska, do tego telefon wydaje sie dosc klockowaty. Ja bym nie zaprzątywał sobie głowy takimi markami, albo kupic chinczyka i kosztem niepewnej gwarancji miec lepsze podzespoły lub kupic cos znanej marki czego bedziemy pewni.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Popieram powyższe wypowiedzi.

Odradzę także markę Kruger & Matz...czemu? Są to marnej jakości chińczyki z niemiecką nazwą i tragicznym polskim serwisem. Sparzyłem się mocno ich smartfonem , pierwszą wersja DRIVE. Ogólnie byłem przez krótki czas zadowolony ( zwłaszcza baterią ) ale po 4 miesiącach przestał działać głośniczek rozmów ( musiałem gadać poprzez tryb głośnomówiący ). Zapakowałem telefon z paragonem i gwarancja do pudełka i odesłałem do serwisu K&M. telefon otrzymałem po ok. 2 tygodniach naprawiony. Ależ jakieś moje zdziwienie było gdy na gwarancji był wpis, że usterkę naprawili grzecznościowo a gwarancję mi anulowali ponieważ sam próbowałem naprawiać telefon ( niby go rozkręcałem ). Tak...tak...sam naprawiałem smartfona będącego na gwarancji. Napisałem do nich pismo ale odpowiedzi nie otrzymałem. Wypiąłem się na tą firmę i wszystkim odradzam. Serwis jest tragedia a jak się okazało nie tylko mnie tak potraktowali.

Obecnie posiadam od kilku miesięcy Xiaomi Redmi 3 i jestem zachwycony jego jakością w porównaniu do K&M. A z tego co słyszałem serwis nie jest problematyczny.

Jeśli nie Xiaomi wybierałbym Meizu czy też brałbym pod uwagę Lenovo czy Huwawei. Jednak ja preferuję telefony które maja baterie pojemności od 3500mAh wzwyż...a 2200 w P8 Lite oznacza częste ładowania...z tego był znany Huawei...małej pojemności baterii a dla mnie jest to jeden z ważniejszych parametrów.

Link to post
Share on other sites

No kurde, jak jest tak kiepsko z K&M, to czemu mój telewizor, telefon i radio działają długi czas bez zastrzeżeń? Specjalnie tylko dla mnie dają mi najlepiej wykonane modele?

 

Live3 to całkiem dobry model, ale warto dopłacić do live3+. 3GB RAM, ekran FHD i bateria 6000mah (tyle co u mnie w tablecie).

Link to post
Share on other sites

No kurde, jak jest tak kiepsko z K&M, to czemu mój telewizor, telefon i radio działają długi czas bez zastrzeżeń? Specjalnie tylko dla mnie dają mi najlepiej wykonane modele?

 

Live3 to całkiem dobry model, ale warto dopłacić do live3+. 3GB RAM, ekran FHD i bateria 6000mah (tyle co u mnie w tablecie).

Ciesz się...

W serwisie coś załatwiałeś?

Ja miałem takie doświadczenie z tą "marką" i omijam jej produkty szerokim łukiem. Dziwisz się?  ...

Link to post
Share on other sites

Szczerze ? Ile chcesz wziąć rat i gdzie ? Może warto dołożyć te kilka/kilkanaście złotych miesięcznie i wziąć coś innego? No chyba, że to górna granica i powiedziane że XX złotych msc i koniec - co rozumiem :-) .

 

Ale szukaj czegoś innego. K&M robią strasznie słaby sprzęt. P8 lite jest OK tylko bateria mogłaby być lepsza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...