Skocz do zawartości

Częste wyłączanie się gier - program przestał odpowiadać


Recommended Posts

1.Konfiguracja komputera: 

Płyta: Gigabyte Gigabyte Z97X-Gaming 3 rev. 1.1
Procesor: Intel i5-4690k
RAM: G. Skill Tridentx 2400MHz Cl 10 2x8GB
Grafika: MSI GTX 970
Dysk: SSD Kingston 120GB (system) i 1TB Seagate SATA III
Zasilacz: Tacens RADIX VII AG 600

 

2.System operacyjny: Windows 7 Professional 64bit

 

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: W zasadzie brak lub trudno powiedzieć. Problem występuje od złożenia komputera, instalacji systemu i niezbędników.

 

4.Używany program antywirusowy: Avast Free

 

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Wymiana zasilacza, wymiana dysku, aktualizacja sterowników.

 

6.Informacje dodatkowe: 

Witam Forumowiczów,
Niedawno złożyłem sobie komputer i mam pewne problemy. Otóż podczas grania (w różne tytuły) często w różnych interwałach czasowych gry się zamykają i wyskakuje okienko, że program przestał działać, pojawiają się również sporadycznie bluescreeny. Po wstępnej analizie doszedłem do wniosku, że może być coś nie tak z drugim dyskiem, na którym były zainstalowane wszystkie gry, ponieważ dysk ten był wcześniej w używanym laptopie którego kupiłem, a że wymieniłem tam dysk na SSD, to stary HDD włożyłem do PC. Ostatnio wziąłem nowy dysk Seagate 1TB SATA III i zrzuciłem na niego ghostem dane, ale nie przyniosło to efektu. Ktoś zasugerował mi również wymianę zasilacza, więc mam włożony również nową sztukę. Sprawdzałem również RAM Memtestem. Temperatury z tego co sprawdzałem w HWMonitor są w normach.
 
Sterowniki od grafiki aktualizuję na bieżąco, system także. W załączonej paczce przesyłam plik z crasha gry Dying Light, zdjęcie BSoD, zdjęcie z wyniku Memtest, zrzuty z ustawień BIOS'u, plik minidump, systemowy dziennik zdarzeń aplikacji, zdarzenie z dziennika dot. ostatniego bluescreena, logi z: OTL, RSIT, Silent Runners, GMER, MBRCheck, TDSS Killer, FRST, HWiNFO.

Odświeżam,

Zostało zrobione nadpisanie systemu, niestety nic nie dało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...