Skocz do zawartości

Myszka dla gracza do 80 zl


Recommended Posts

§  Budżet:80 zl


§  Jakiej myszki obecnie używasz:Modecom MC-M5


§  Jaką masz obecnie podkładkę: nie posiadam


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800 lub czasami 1600


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):RTS,FPS , wyscigi ,survival ,itp. np.Company of Heroes 2, Rust , nfs , bf3 i wiele innych


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 napewno a jakby bylo wiecej to bym nie pogardzil moze wtedy by sie do czegos przydaly


§  Chwyt: palm grip ale przy nowej myszce moze sie zmienic poniewaz ta jest tak mala ze inaczej nie da sie jej trzymac 


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1 (moze sie zmienic , patrz wyzej !!)


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13-14 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: tamta jest malo precyzyjna i scroll sie psuje i zaczyna wariowac


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): duza trwalosc myszki , precyzyjny sensor 


 


Z gory dziekuje za odpowiedz (slyszlem ze sensor avago 9500 jest dobry).Myszka jaka mi sie rzucila w oczy to a4 tech x7 co o niej sadzicie?


 


Link to post
Share on other sites

a90 MA AVAGO 3050 DOBRY OPtyczny sensor, lepszy jest oczywiście w Ozone neon 3k i tą mysz bym Ci proponował kupić. Chociaż jak kupisz A90 to do 1000dpi bedzie działać jak Ozone, powyżej parametry sensora słabną i wtedy lepiej już działa pmw 3320 w Ozone Neon 3K który jest bardziej responsywny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie czy oplaca sie kupowac uzywane myszki z gwarancja lub bez bo np. na olx znalazlem ss rival 100 za 80 zl z gwarancja? i jaka powinna byc podkladka do takich myszek?


Czy ta myszka: A4 Tech Bloody Blazing AL90  rozni sie czyms od a90 poniewaz taka w euro za 100 zl znalazlem a eurortvagd jest u mnie w miescie wiec bym sobie jak bedzie dobra na miejscu kupil  ?

MAm jeszcze pytanie czy oplaca sie kupic roccat lua zamiast a90 od a4techa?


Prosze o pilna odpowiedz na zadane przeze mnie pytania !! 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...