Skocz do zawartości

[Opinie użytkowników] Logitech Wireless Gaming Mouse G700


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Poważnie zastanawiam się nad zmianą urządzenia wskazującego. Obecnie posiadam dość problematycznie działającą mysz Microsoft, model SideWinder™ X8. Problematyczną, gdyż zbyt często w myszce następuję spięcie, które skutkuje samoistnym rolowaniem. Czasami dochodzi do sytuacji, kiedy na polu walki automatycznie zmienia mi się broń, i pomimo szybkiej mojej rekcji urządzenie, powrócenia na głównego narzędzia mordu ciągle zmienia mi broń na alternatywną. Dodatkowo od dzisiejszego dnia przestaje mi działać - raz działa, a raz nie - jeden z bocznych przycisków.

 

"Wskaźnik" będę reklamował u sprzedawcy. Mam nadzieje, że otrzymam nowy sprzęt, który sprzedam na Allegro. Nawet nie będę rozpakowywał.

 

I teraz pytanie co kupić. Przyzwyczaiłem się do braku kabla, dlatego wybór padł na Logitech Wireless Gaming Mouse G700. Prosiłbym o jakieś opinie. Czy są z tą myszką problemu?

 

Wcześniej, tj. przed SideWinder™ X8 posiadałem Logitech G9. Niestety najpierw zrolował mi się kabel - nie wiem, jak to w ogóle było możliwe -, a później przerwał.

Link to post
Share on other sites

Rata nie polecam, kiepski laser. Szukaj czegos z Avago ADNS-9500. G700 bedzie dobrym wyborem. Jedynie na co sie skarza to sztywny kabel, krotki czas na baterii. Poza tym chyba najlepsza bezprzewodowa mysz dla graczy.

Mozesz wziasc pod uwage jeszcze takie myszki jak Gigabyte M8000X ,Mionix Naos 5000, Qpad 5k,

Link to post
Share on other sites

RAT jest beznadziejny, jest na sensorze Philipsa, na większości podkładek skacze jak mały, niewyżyty kangur :]

 

G700 jest spoko, ciężko chyba wskazać jakąkolwiek lepszą bezprzewodową mysz. Chociaż jej kształt nie każdemu leży.

Co do awaryjności... nie ma co nawet porównywać Logitecha do MS :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Zainteresowała mi teza o krótkotrwałości baterii. Na Amazone aż huczy od postów na ten temat. Jedne ładowanie wystarcza na 6 godzin ciągłej gry. Dla porównania SideWinder X8 ciągnie na jednym ładowaniu ponad 12 godzin - własny test -, a przy "normalnym użytkowaniu" nie trzeba ładować urządzeni przez 6-7 dni. Dość mocny spadek.

Link to post
Share on other sites

a to fakt

ja podczas testów w ciągu jednego dnia mysz musiałam ładować 2 razy dziennie :] dla porównania - MS x8 przy takich samych testach ładować trzeba było co 2 dni

 

a w przypadku G700 praca na tym kablu do ładowania jest dość nieprzyjemna (sztywność kabla)

kabel w MS x8 był dużo wygodniejszy od tego z G700

Link to post
Share on other sites

Hmmm mi g700 ciśnie na eneloopach około 10h (czasem krócej, czasem dłużej). No i kabel jest sztywny. Myszka bardzo dobra. Jeżeli koniecznie ma być bezprzewodowa to jedynie g700. Najlepszy obecnie sensor, dobrze spasowane części, dużo guziczków, które miodnie się wciskają (jeszcze nigdy nie wcisnąłem tego co nie chciałem). Jak na razie 0 problemów, chociaż na forum logitecha piszą o problemach ze skakaniem kursora itp. Cóż ja używam na Roccat Sota i jest cud, miód i orzeszki.

 

Jednak zastanów się czy na pewno potrzebujesz bezprzewodową mysz. Bardzo dobre przewodówki znajdziesz 100 taniej. Ot logitech g500, SS Xai itd. itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...