Skocz do zawartości

Nowy telefon do 1300 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie. Planuję w najbliższym czasie zakup nowego telefonu do kwoty około 1300 zł (+-100 zł). Aktualnie używam Samsunga Galaxy Ace 3 LTE. Służy mi on od dwóch lat i chciałbym aby nowy nabytek wytrzymał kolejne 2-3 lata. Telefon będzie głównie używany do przeglądania internetu, słuchania muzyki, czasami grania w gry. Zależy mi przede wszystkim na:
- rozmiarze, najlepiej nie większym niż 5,2 cala
- wytrzymałej baterii,
- dobrym aparacie,

- w miarę dobrej jakości audio,
- akceptowalnej wydajności.
 

Przez ostatni miesiąc przeglądałem rynek i kilka telefonów zwróciło moją uwagę:
- Huawei P9 Lite,

- Honor 7 Lite,

- Honor 6,

- Samsung J5 (2016),

- Samsung J7 (2015),

- Huawei ShotX.

Czy mieliście styczności z telefonami, które biorę pod uwagę ? Jeżeli tak to prosiłbym o krótką recenzję. Jestem też otwarty na nowe propozycję. Z góry dziękuję za pomoc :)
Link to post
Share on other sites

do listy bym dożucił nexusa 5x,telefon z czystym androidem i długim wsparciem, na jego płynność działania i wydajność długo nie będziesz narzekał, do tego dobry aparat. Ma jednak wady w postaci małej pamięci 16 lub 32 gb i braku slotu kart sd oraz wykonaniu telefonu, bo choć jest solidny to jednak plastikowy. Jeśli jednak to ci nie przeszkadza to będzie to dobry wybór.

 

No i również galaxy a5 2016 będzie dobrym wyborem.

 

huawei shotx ja bym go odrzucił, zdecydowanie lepszym wyborem od niego będzie p9 lite. Mój znajomy go ma i moim zdaniem tak samojak obracany aparat jest bajerem tak samo jest niepraktyczny, choć miłośników selfie zadowoli na pewno. Aparat musi mocno wystawać a i sam telefon w swojej cenie na dzień dzisiejszy nie oferuje zbyt wiele. 

 

p9 lite tak jak pisałem wcześniej bardzo dobry wybór i w dodatku do kupienia w dobrych pieniądzach.

 

galaxy j5 i j7 bym sobie darował, cała seria J od samsunga to według mnie przecenione telefony o średnich podzespołach.

 

o honorach niewiele wiem, więc się nie wypowiadam ale na forum 7 lite polecają.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

A może coś od Xiaomi? W tej cenie dostaniesz topowy model Mi5. Najtańsza wersja z 3 gb ram i 32 gb pamięci wewnętrznej (brak slotu na kartę sd) zamówiona z oficjalnego sklepu ibuygou i 2 letnia gwarancja realizowana w Polsce to wydatek ok. 1400 zł.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...