Skocz do zawartości

Ps4 i 4 gry. Brać czy nie?


Recommended Posts

Witam

 

Ps4 1TB z 4 grami za 1300 nówka z zestawem gier ze zdjeci. Brać czy czekać na neo? Prędko TV 4k nie kupię bo obecny pewnie jeszcze trochę pogra i raczej nie widzę sensu kupna neo. Ale może wiecie coś czego nie wiem ja ;)

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160903/63827805d6052e0c5604c0199d11f0b4.jpg

 

Ps: głównie zakup do online pes lub fify.

Link to post
Share on other sites

To bardziej do filmów i indyków te 4k

Cena neo zapewne będzie 3 razy wyższa niż to co chcesz przeznaczyć na PS4 

3900 za Neo, dobrze się czujesz ? :) Wg ostatnich przecieków (prawda może być inna, ale ostatnio szybko w necie pojawiają się za moment potwierdzone infa) ma kosztować około 2tyś,to nawet nie 2 razy więcej niż przewidujesz.

Link to post
Share on other sites

Po południu będę kupował. Tyle że na pewno więcej nie wydam jak kwota założona. Gdybym wiedział że różnica będzie 200/300 zł względem tego za ile ja kupię teraz to bym pewnie poczekał. Ale z tym zestawem jednak to nie będzie realne. No i fajne gry na wrzesień Sony daje.

 

Decyzja raczej już została podjęta. Więc jeśli nie ma innego powodu to raczej zostanę przy tej wersji.

 

Link to post
Share on other sites

Po południu będę kupował. Tyle że na pewno więcej nie wydam jak kwota założona. Gdybym wiedział że różnica będzie 200/300 zł względem tego za ile ja kupię teraz to bym pewnie poczekał. Ale z tym zestawem jednak to nie będzie realne. No i fajne gry na wrzesień Sony daje. Decyzja raczej już została podjęta. Więc jeśli nie ma innego powodu to raczej zostanę przy tej wersji.

 

7go wrześnie konferencja Sony, napewno ujawnią PS4 Slim( już wyciekła nawet do sprzedaży :) i być może PS4 Neo, także jak już wyjdzie Slim to zwykłe PS4 powinny zejść w dół i może być ten zestaw taniej około 200-300zł :) tylko musisz poczekać :)

Ogólnie to co chcesz całkiem dobra oferta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...