Skocz do zawartości

Problem z chłodzeniem GPU z programem Thunder Master i Palit 1070 JS


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sebos80,

Recommended Posts

Witam,

Problem polega na tym że z zainstalowanym Thunder Master musi on być cały czas włączony, gdy się go wyłączy wentylatory karty blokują się na aktualnych obrotach. Jako że karta  jest półpasywna to jeśli wyłączę TM przed włączeniem gry, chłodzenie się nie włączy i temperatury skaczą do 82 stopni. 

Zależy mi na tym Thunder Master ponieważ mogę kontrolować przez niego LED na karcie.

 

Może trzeba coś ustawić w TM, nie mam pojęcia, dlatego pisze tutaj :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie mam takiej opcji w panelu Nvidi. A tego TM teraz trzymam włączonego cały czas, ale łatwo go wyłączyć przypadkiem, bo nie chowa się do paska po wciśnięciu iksa, tylko się wyłącza. Jak nie znajdzie się ktoś z rozwiązaniem to najwyżej będę miał włączonego TM i tyle. 


Tez posiadam to karte ,Tak jak kolega napisał wchodzisz w geforce experience zakładka moj sprzet potem led vizualizer

 

No tak tylko że led vizualizer działa tylko jeśli TM jest zainstalowany i w nim włączona kontrola LED przez Nvidia. 

Edytowane przez sebos80
Link to post
Share on other sites

Nie no jaki format, to ten Thunder Muster tak działa że jak jest zainstalowany to musi być włączony, może zrobią jakąś aktualizacje i się to zmieni, narazie będę miał go włączonego.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Palit Thundermaster nie musi być włączony, żeby trzymał ustawienia LED. Przynajmniej nie jest tak na moim GTX 1080 JetStream. Trzeba tylko zaznaczyć w nim jedną opcję, aby pamiętał ustawienia po restarcie. :) Pamiętam, że była dziwnie opisana. Jak wrócę do domu to wrzucę screena.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...