Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Chciałbym kupić LG G4 z gwarancja producenta. Generalnie uważam ze jest to telefon bardzo dobrze odpowiadajacy moim preferencjom i cena dobra do jakosci. Jednak obawiam sie wystapienia tzw. bootloopa po 6 miesiacach lub roku i koniecznosci wyslania go do serwisu LG a czytalem ze jest on fatalny i ciezko tam cos naprawic nawet wade fabryczna.
Pytanie do was: Macie LG G4 mozecie go polecic i co wiecie o tej wadzie i czy wystapila u was?
Zależy mi na waszych opiniach bo przynajmniej będą wiarygodne.

Link to post
Share on other sites

To tak o: mam g4 od czerwca 2015. Bootloopa zero. Jedyny problem jaki się pojawia to efekt halo(słyszałem że tak to się nazywa) otóż przy ekranie na poziomie 50-100% tam gdzie są jasne lub białe miejsca to po wyłączeniu aplikacji(ale też na pasku powiadomień ikonki się "odbijają") widać różową poświatę. Nie przeszkadza jakoś bardzo ale jest widoczne tym bardziej jak się mocniej nagrzeje. Ogólnie sporo ludzi ma ten problem ale nie występuje on tylko w g4. Polecam telefonik bardzo dobre zdjęcia, super wydajność, bateria spełnia moje oczekiwania(jeden dzień z danymi lub wifi spokojnie starcza). I koniecznie ze skórą z tyłu bo całkiem inaczej się go trzyma niż tą śliską plastikową.

 

Ps Te różowe smugi po wymianie ekranu podobno znikają, jeszcze nie sprawdzałem.

Edytowane przez kraterownia
Link to post
Share on other sites

To ten, zastanów się jeszcze, bo napisałeś do mnie 2 dni temu, telefon wychwalałem, a dziś co? Bootloop XDD To się dopiero nazywa złośliwość rzeczy martwych :/ Teraz tylko oddać na gwarancję i czekać miesiąc na telefon :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...