Skocz do zawartości

K701vsQ701vsDT880vsHD600vsFostex 50RP


Recommended Posts

no ciężkie pytanie, bo E17 źle nie gra. Na pewno warto przemyśleć zakup do niektórych słuchawek Aune X1S.Bardzo dobra integra.

[/quote

Szanowny Panie, wraz z pisaniem mojego postu odnośnie sprzedaży fiio właśnie skupiłem swój wzrok na X1S. Ten Dac/Amp będzie moją podstawą na lata.

Link to post
Share on other sites

w przyszłości polecałbym dokupienie jakieś dodatkowego ampa ,w przypadku co niektórych słuchawek jak np. K701,DT880. Słyszę po swojej S16, że część słuchawkek jeszcze fajnie zyskuje podpięte do osobnego wzmacniacza ale, to nie jest mus. Musiałbyś osobiście ocenić ,czy będzie warto w twoim przypadku.Są pewne elementy ,które się zwyczajnie poprawią  w zależności od charakteru, na zasadzie "tu i ówdzie po troszkę".

Link to post
Share on other sites

No i padło.

X1S + HD600

Słuchałem dziś DT880, HD600 i Philipsy fidelio x2.

Fidelio jakimś sposobem grały bardziej lewą słuchawką - nierówno.

DT880. Grały neutralnie i bardzo równo, ale hd600 urzekły mnie tym ich "upiększonym" dźwiękiem. 


Zatem dziękuję wszystkim, tym którzy się udzielali i tym którzy weszli tutaj by przeczytać wątek.

Link to post
Share on other sites

u mnie skończyło się (na jak długo nie wiem) na aune x1s i 990 pro , fostexy musiałbym przerabiać (pady, kabel), k701 z aune x1s i t1se nie przekonały mnie - na innych torach ponoć wybitne-ale na obecnym poziomie mojej percepcji jakos lepiej leży mi szkoła beyerów;) żałowałem że nie mogłem posłuchać 880tek

 

co do recenzji m40 zeosa pantery na youtube- słuchalem m40 (ale bez modów;) to granie klase nizej niz fostexy - warto samemu posłuchać ;)

Edytowane przez niemoj
Link to post
Share on other sites

880tki to będzie coś pomiędzy DT990Pro a K701.

 

Niebawem dostanę DT880 6oo łomów i sobie posłucham na SC808, bo wcześniej słuchałem ich na torach za parę K i tak w sumie nie wiem, czy słuchawki były dobre czy te klocki.

Link to post
Share on other sites
k701 z aune x1s i t1se nie przekonały mnie

tak jak mnie AKG K702 ale nie uważam je za słabe i nie kwestia synergii, tylko to jak grają te słuchawki.Ni to jakieś mega neutralne ,ani scena nie powaliła, choć przestrzeń fajna, lecz bez fajerwerków.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...