Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki budżet na kartę? Podaj resztę swojego PC

Procesor intel core i3 3220 3,30ghz będzie wymieniony na i5 3470
Płyta główna Gigabyte GA-H77DS3H H77 ATX
Grafika gigabyte hd 7770 
zasilacz OCZ -ZS 550 W -EV
Cooler Master Elite 300v
Kingston HyperX 4 GB DDR3 -1600 2 sztuki 
Liteon DVDRW iHAS 124
 
ma to byc tańsza karta od gtx 1060 6GB i ma mieć minimum 4GB ram
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz zamiar tą karte 5 lat trzymać, to odpuść na jakiś czas i dozbieraj trochę. Bo to się mija z celem. 

Wychodzi na to że jeśli raz na 3  lata nie zmieni się sprzętu to człowiek sobie nie pogra no chyba że ma się wpip kasy na topowy sprzęt trudno trzeba się będzie z tym pogodzić .Ps4 mam od 2 lat ale niedługo wyjdzie neo więc gra na zwyklaku straci sens bo jak grać w BF1 jak jeden będzie grał przy 60 fps a drugi przy 30 :)to już lepiej sprzedać to dziadostwo jak najszybciej i kupić tego rx470 i tak tez zrobię .

Link to post
Share on other sites

 

 

Wychodzi na to że jeśli raz na 3 lata nie zmieni się sprzętu to człowiek sobie nie pogra

No jak musi mieć wszystkie ustawienia graficzne na maksa to fakt, nie pogra sobie

 

Nie chcę nic mówić, ale kiedyś to graczy ograniczało np. wsparcie directx, mała ilość vram czy ogólny brak kompatybilności a teraz 3 lata i już sobie nie pogra? no już bez przesady ...

Jeśli kupisz kartę z wsparciem dx12, 4gb lub więcej vram to nie wiem co by nagle musiało się stać na rynku gier by taką kartę trzeba zmieniać w ciągu 3 lat bo nic na niej nie ruszy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jeśli kupisz kartę z wsparciem dx12, 4gb lub więcej vram to nie wiem co by nagle musiało się stać na rynku gier by taką kartę trzeba zmieniać w ciągu 3 lat bo nic na niej nie ruszy

  http://www.komputronik.pl/product/233816/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/MSI_GeForce_%C2%AE_GT_730_4GB.html?gclid=Cj0KEQjwo5--BRCS8ceLjv-XppUBEiQAGp15ED4btk9Hi9hTP_bcRqYJOUId0_Co2ZJYEPyuMOsFwd0aAoXq8P8HAQ&gclsrc=aw.ds czyli jeśli kupie to, wszystko ruszy mi na minimalnych w fullhd ponad 3 lata? :o

Edytowane przez nimfek121
Link to post
Share on other sites

o nawet spoko opcja ta karta a jak  chłodzenie na niej się sprawuje ?

o nawet spoko opcja ta karta a jak  chłodzenie na niej się sprawuje ?

Jest jeszcze taka opcja 

http://www.komputronik.pl/product/332696/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/XFX_Radeon_RX_470_RS_XXX_4GB_GDDR5.html

Link to post
Share on other sites

Jak na siłę będzie szukać gufna opakowanego kokardką to je znajdziesz...

Ale być może źle się wyraziłem, chodziło mi o kartę która była produkowana pod dx 12, nie taka którą przystosowano przez sterownik itp. do dx 12, do tego nic nie wspomniałem o fullhd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...