Skocz do zawartości

Recommended Posts

i tak najlepszą propozycją pozostaje radeon 6950 z modem na 6970. Do tego trzeba dodac, że część konstrukcji niereferencyjnych (np. PowerColor pCS++) również ma tą opcje, dodatkowo zapewniając wyższy komfort uzytkowania (ciszej i chłodniej). Jest kilka gier w których wyraźnie coś radeonowi nie idzie (Hawx 2, Battleforge) ale z drugiej strony jest masa w których dogania o wiele droższego gtx580 (crysis, F1), nie mówiąc o gtx570. Referent 6950 to wydatek 1000 - 1100zł i cena powoli spada, gdyby tylko konstrukcja referencyjna byla ciut bardziej dopracowana ...

leon691 ty raczej go do niczego nie porównałeś lecz po prostu pokazałeś jaki to Radek nie jest zaje*** ;) Daruj sobie.

 

regist88 jak by tak było to z miejsca sprzedaje GTX460MSI H.T.A i kupuję takiego GTX560 ale ceny będą w okolicach 1000zł później spadną do 900 ale za referenty a nie referenty będą po ok 1000zł chyba że taki MSI czy Giguś(najbardziej popularne GTX460 :D) lub jakikolwiek inny producent wyczują HIT i polecą po 800zł to karta okaże się najlepszym zakupem wszech-czasów :zamykamy: Tak jak teraz GTX460 jest rewelacyjny to GTX560 ma szanse pójść w jego ślady :P Miejmy taką nadzieję.

Link to post
Share on other sites

ludzie wzucie na luz nie po to jest ten temat zeby sobie skakac do gardel jedne ma zielonych drugi czerwonych a trzeci nie ma nic i trzeba zyc a nie sobie sadzic bo o nie o to chodzilo mi zakladajac ten temat luz ludzie a jak nie to walium tez pomaga

Link to post
Share on other sites

Wow, już jest, szkoda, że nie u nas. Bierz Gigabyte za 199 lub dołóż trochę do MSI Hawk. Bez testów trudno cokolwiek powiedzieć, ten asus też wygląda potężnie. IMO Gigabyte i MSI to sprawdzone firmy, ten Hawk powinien być trochę wydajniejszy. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zdania, ze MSI, ale to kontrowersyjny temat. :D Ten Asus na prawdę wygląda potężnie, myślę, ze będzie miał szansę powalczyć z Hawk i WindForce II ;) . (Chodzi mi o samą wydajność chłodzenia, bo na wydajność w grach przegra na pewno przez niższe takty).

 

E: A kiedy się w Polsce pojawią? Wie ktoś? :)

Link to post
Share on other sites

No fakt cena obiecująca na poziomie gtx460 - 250$ to jakieś 750zł będzie ;)

Kolego z choinki się urwałeś???

 

Wejdź na pierwszy lepszy sklep w USA, zobacz cenę w $ a potem porównaj sobie i przelicz cenę w Polsce/europie.

 

Znalazłem już pierwszą reckę nowego GF'a

 

http://www.bit-tech.net/hardware/graphi ... b-review/1

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...