Skocz do zawartości

COD Black Ops


Recommended Posts

.tego pacza sie nie instaluje, on się sam pobiera i instaluje ze steama....MIałem ten sam problem ale po reinstalacji systemu i ostatnim paczu już go nie mam...Jest bardzo dużo wątku z takim problem, na pewno znajdziesz odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Widać, bynajmniej po GPU i ramach.Reklamowy kit wciskany bo To przecież ma "DX11" .W MM stoi komp z "5670" i i5 750(świetny dobór, pogratulować) a jego cena to coś powyzej 2,5 k.Normalnie nie mam pytań.

Link to post
Share on other sites

podłącze się , czasem gra chodzi lepiej, ale ogólnie zauważyłem takie lekkie zacięcie na ułamek sekundy, co jakiś czasu, wkurzające jest to. Mój PC

 

E5200 Intel 2,5 ghz

1,5 gb ram

Radeon 5670

TAcens 420 W

Seagate 160

 

Po zmianie detali nie odczuwam różnicy, to znaczy ciągle jest to szarpanie, co jakiś sekundy, bo poza tym gra się płynnie. CZy sprzęt za słaby czy jak ?

Link to post
Share on other sites

podłącze się , czasem gra chodzi lepiej, ale ogólnie zauważyłem takie lekkie zacięcie na ułamek sekundy, co jakiś czasu, wkurzające jest to. Mój PC

 

E5200 Intel 2,5 ghz

1,5 gb ram

Radeon 5670

TAcens 420 W

Seagate 160

 

Po zmianie detali nie odczuwam różnicy, to znaczy ciągle jest to szarpanie, co jakiś sekundy, bo poza tym gra się płynnie. CZy sprzęt za słaby czy jak ?

Też to mam takie szarpanie, na GTX 460 i Quad 3.1 GHz na max w rodziałce 1680x1050 ( często w multi tak jest)

 

Podczas rozgrywki MP nagle sie zatnie w miejscu i nic nie można zrobić oprócz zresetowania komputera :/

Nie martw się nie jesteś sam ja gdy ostatnio uruchomiłem CoD Multi to gra zawieszona ale kompa nie resetowałem poprostu ctrl+alt+del menedżer i zamknij CoD'a jest to bardzo wk*rwiające
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...