Skocz do zawartości

GTX 570 - który


Recommended Posts

Gainward GeForce GTX 570 Phantom - Overclockers Australia

 

Tutaj masz dodatkowo test. :/

 

Jakbym miał brać GTX 570 to też wybrałbym Phantoma.

 

Zastanawiam się jedynie czy by się zmieściła na MSI P67A-C45 i w Cooler Master Dominator II 692 Lite... Niby jest tak samo długa jak referencyjna, ale zajmuje 2,5 slotu... :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Gainward GeForce GTX 570 Phantom - Overclockers Australia

 

Tutaj masz dodatkowo test. :/

 

Jakbym miał brać GTX 570 to też wybrałbym Phantoma.

 

Zastanawiam się jedynie czy by się zmieściła na MSI P67A-C45 i w Cooler Master Dominator II 692 Lite... :tajniak:

nawet nie mow takich rzeczy ja wlasnie mam ta bude tyle ze ADV , musi sie zmiescic :>

karta po OC smiga lepiej od 580 a jest cicha prawie jak 460..

PS.

Jesli ma dwa lacza zasilania do podpinac 2 ? wczesniej GTX 7600GT :) stad to pytanie

Link to post
Share on other sites

Jeśli jutrzejsza premiera 560 miałaby wpłynąć na spadek cen 570 to bym się bardzo ucieszył… i bardziej byłbym skłonny do wymiany PC :/

 

Pozostaje jedynie wycenić mój obecny zestaw i go sprzedać (bez dysków - mam na nich za dużo cennych danych) :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to się stało, ale ten Phantom w Sferis kosztuje już 1289 zł, a chwilę przed 8:00 był jeszcze za 1309 zł... :/

Czyżby echa premiery GTX 560 już zbierały swe żniwo? :)

Phantom juz do mnie dzis zawital, testow nie porobie jeszcze bo czekam na procka 2600K.http://img535.imageshack.us/img535/3743/img6457b.jpg

 

Jak widac miesci sie z zapasem w CM 690 II

http://img202.imageshack.us/img202/743/img6464cb.jpg

Link to post
Share on other sites

Ładnie wygląda :)

Gdyby nie to, że w innym temacie zasiali we mnie wątpliwość co do zasadności wymiany PC teraz i lepiej bym się wstrzymał do premiery AMD Bulldozer to już bym tą kartę z resztą podzespołów zamówił... :/

Link to post
Share on other sites

I lol'd again :/

Wystarczyło "wybielić" dane osobowe i bankowe a zostawić info o karcie :)

 

Tak czy owak karta prezentuje się okazale... A ja toczę wewnętrzną walkę czy brać Sandy Bridge czy zaryzykować postradanie zmysłów i wstrzymać się do premiery AMD Bulldozer :o

Samej karty nie kupię bo nie lubię wymieniać podzespołów "po trochu" tylko "raz, a dobrze" :tajniak:

 

edit:

Teoretycznie Crysis 2 ma mieć mniejsze wymagania niż Crysis, więc mój PC powinien sobie z nim jeszcze lepiej poradzić. Pozostaje kwestia Deus Ex: Human Revolution i The Witcher 2... ale do czasu ich premiery Bulldozer się powinien już pojawić i sytuacja na runku CPU powinna być już bardziej klarowna. :/

Link to post
Share on other sites

No właśnie... Gdyby mi nie przypomniano o Bulldozerach to bym już zamówił nowy "niebiesko/zielony" komputer... A jak się Bulldozery okażą pogromcami Sandy Bridge to będę mieć w 100% zielonego PC :)

Ciekawe czy wraz z AM3+ wprowadzą PCI-E 3.0... :tajniak:

Jest jeszcze kwestia GTX 560 i tego jak one się zaprezentują... a w dalszej przyszłości (2011/2012?) mają się pojawić Radeony 7 :tajniak:

 

@MartinXFX

Jak już przywiozą resztę bebechów i to wszystko złożysz to czekamy na testy :/

Link to post
Share on other sites

W ofercie pixmanii pojawiła się już karta MSI GTX 570 Twin Frozr za niespełna 1300 zł. Co prawda jest to dopiero przedsprzedaż z terminem rozpoczęcia sprzedaży w przyszły poniedziałek ale i tak wygląda to całkiem ciekawie. Zastanawia mnie tylko niska cena wersji TF. W przypadku GTX 470 różnica pomiędzy zwykłą wersją a TF to ponad 100 zł. Jeżeli jednak taka cena się utrzyma to chyba lepszej wersji 570-tki nie ma :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...