Skocz do zawartości

GTX 570 - który


Recommended Posts

Obecnei nie ma dostepnych modeli nie referencyjnych, wiec nie ma znaczenia jakiej firmy kupisz, karta i tak bedzie dzialac tak samo, a chlodzenie bedzie tak samo glosne ;]. Napisz do jakiego sprzetu bedizesz dawac to chlodzenie, a moze warto pcozekac na GTX 560? to juz niedlugo :menda:

http://www.ceneo.pl/;004+sGTX~~M570 ==> nie ma zanczenia jaki kupisz, im taniej tym lepiej

Link to post
Share on other sites

tzn moge poczekac bo jeszcze nie mam calosci sprzetu. Czekam na 2600K.

to co mam:

Asus P8P67 Pro

Adata 8GB 1600

Antec TP-650

i takie tam...

Kiedy dokladnie ten 560 ? tylko ze bedzie mniej wydajny

Podoba mi sie Gainward GTX 570 phantom ale nigdzie go nie ma ;/ a cena pewnie bedzie wieksza

 

@przeczytalem niby 25 stycznia, wiec poczekam

Link to post
Share on other sites

To co podales to juz sprzet kupiony czy tylko zamowiony albo zlozony na papierze? bo mozna by go lekko zmodyfikowac :P ic to "i takie tam? " :menda:

kupione. Nic nie mozna modifikowac :> pytam tylko ktory producent bedzie najrozsadniejszy z tych pięćset siedemdziesiątek :-)

Co chciales tu modyfikowac ?

Link to post
Share on other sites

Nie jesteś pierwszą osobą, która o to pyta i wszystkim 'doradzamy' poczekać na karty niereferencyjne z lepszym/cichszym chłodzeniem. Już niedługo powinny zacząć się pojawiać wynalazki typu MSI TwinFrozr II(III czy cholera wie ile) Gigabyte WidForce i temu podobne. Co do GTX 560 to po pierwsze trzeba poczekać na testy, licząc że powtórzy sukces poprzednika w postaci GTX460. Jeśli tak, to zakup np. takiego MSI GTX560 HAWK może się okazać świetnym kompromisem pomiędzy wydajnością a ceną i zakupem na co najmniej 2 lata... chyba że tzw. 'twórcy gier' zrobią na 'psikusa'.

Link to post
Share on other sites

Poniewaz nei istenije obecnie konkurencja dla GTX 570 (jesli chodzi o producentow) --> kazda karta ma takie samo chlodzenie, swoja droga dziwi mnie ze do tej pory nie ma zadnego innego nereferencyjnego chlodzenia, gla GTX 460 wyposzczano po paru dniach ;p

Link to post
Share on other sites

Witajcie :D

 

Przymierzam się do zakupu nowej karty graficznej. Po ponad rocznej abstynencji spowodowanej awarią poprzedniczki (9800GX2 alias 'toster')i przymusowym zakupie grata za 100 zł chciałbym wrócić do gry.

Kompa jak na razie nie zamierzam wymieniać (ewentualnie dokupić ramu), mój zestaw to:

 

Płyta: Asus P5K PRO (775)

Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz (775) z chłodzeniem Schyte Mugen [na razie nie podkręcany]

Pamięć: Mushkin DDR II 2x2gb PC800 CL5 EM

Zasilacz: Tagan TG600+U26 i-Xeye II

 

Karta jaką chciałbym kupić to jakiś przedstawiciel serii GTX570. Z pośród dostępnych modeli zainteresował mnie:

http://www.techplanet.pl/produkty/karty ... 15506.html

nie małą rolę gra tu 7 letnia gwarancja.

 

Macie jakieś propozycje, przemyślenia, które mogły by mi pomóc w dokonaniu wyboru ?

Może warto poczekać, szykuje się coś co mogło by znacząco wpłynąć na obecną sytuację na rynku kart ?

Link to post
Share on other sites

Tylko się zastanawiam czy jest sens brać GTX570 do reszty sprzętu.

nową kartę zazwyczaj kupuję mniej więcej co 4 lata, procesor pewnie wymienię acz nie wiem czy w tym roku czy powiedzmy na początku przyszłego. Stąd nie wiem czy ograniczać się zakupem pod ten akurat procesor czy kupić coś na przyszłość, zamiast później wydawać kolejny tysiąc na lepszy model karty.

Inna sprawa czy na tę płytę w ogóle włożę jeszcze coś co będzie sensownie wspierać GTX570 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...