Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do biegania


Recommended Posts

Witam 

Potrzebuję słuchaki dokanałowe - przewodowe do biegania 

Mam VeMonk'i niestety one wypadają mi z uszu a poprawianie ich co chwila jest drażniące.

Podczas biegania słucham disco. 

Budżet na sprzęt:

Jeżeli jest szansa nabyć je w PL - 100PLN

Jezeli z ali lub podobnych 20$

Słuchawki mogą byś typowo sportowe z pałąkami zausznymi. 

Pozdrawiam 

 

Link to post
Share on other sites

tutaj akurat bym kolegi nie słuchał, większość z tych słuchawek ma nieznane pochodzenie i wyssane z palca dane techniczne 


Przykład, że jeśli ktoś się porządnie weźmie za sprawdzenie tego chińskiego badziewia, to się nagle okazuje, że nie warto wpadać w azjatycką minę

http://www.chip.pl/blogi/sound-in-the-air/2013/09/czy-chinskie-sluchawki-sa-warte-naszej-uwagi?b_start:int=0

Link to post
Share on other sites

Słuchałes jakiś Chińczyków czy opierają się na teście prawie jednej marki nawet nie chciało mi się czytać tego artykułu wystarczy popatrzeć co było testowane.

Ja tam chińczyki polecam tak ja @fex

Można się miło zaskoczyć ich słuchawkami przykład głupie ve Monki które zmiataja żalu Hawkins do 100zl i nawet powyżej a kosztują smieszne 5$

Link to post
Share on other sites

Fex pisał że chińszczyzna nie ma konkurencji.. zgadza się, chińszczyzna nie ma szans nawet konkurować ze znanymi markami.

Dlatego też dla potomnych. Jeśli ktoś jest na tyle odważny, żeby ryzykować dodatkowymi kosztami cła, słabą jakością słuchawek, wadliwą konstrukcją, miesiące oczekiwań na produkt ze zwrotu, to ok, polecam :)

Link to post
Share on other sites

Fex pisał że chińszczyzna nie ma konkurencji.. zgadza się, chińszczyzna nie ma szans nawet konkurować ze znanymi markami.

Dlatego też dla potomnych. Jeśli ktoś jest na tyle odważny, żeby ryzykować dodatkowymi kosztami cła, słabą jakością słuchawek, wadliwą konstrukcją, miesiące oczekiwań na produkt ze zwrotu, to ok, polecam :)

OK to teraz prosimy przykłady argumenty cokolwiek czym poprzesz swoją tezę.

 

Odemnie poczytaj recenzje somic v2/ ve Monk to tak na początek bo można by wymieniać naprawdę długo chociaż by superluxy takstary 100% chińczyki i jak grają każdy wie brak konkurencji w swojej cenie.

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

tutaj akurat bym kolegi nie słuchał, większość z tych słuchawek ma nieznane pochodzenie i wyssane z palca dane techniczne 

Przykład, że jeśli ktoś się porządnie weźmie za sprawdzenie tego chińskiego badziewia, to się nagle okazuje, że nie warto wpadać w azjatycką minę

http://www.chip.pl/blogi/sound-in-the-air/2013/09/czy-chinskie-sluchawki-sa-warte-naszej-uwagi?b_start:int=0

 

Szkoda, że nie sprawdziłeś, że Cresyn i Phiaton (będący w sumie oddziałem Cresyna) to producenci z Korei Południowej. Sam tytuł już mi mówi, że twórca artykułu to ograniczony człowiek :) Wybacz nawet nie będę tego czytał.

 

Co do Cresyna to nie robi jakiś super słuchawek, ale to też nie jest jakiś szrot. Sklep mp3store promuje te słuchawki, widocznie ma na nich spore marże. Tylko proszę nie myl mp3store forum, ze sklepem, bo to dwa zupełnie różne światy.

 

Poza tym nie każę nikomu kupować byle czego z Chin, bez przesady. Nie musisz mi przypominać, że szrotu z dalekiego wschodu jest sporo, o tym każdy wie. Pośród tej masy sprzętów znajdują się jednak słuchawki, które zostały sprawdzone i prezentują sobą naprawdę dobry poziom. Wiele z tych słuchawek na liście znalazło nabywców wśród użytkowników mp3store i w sumie każdy był pozytywnie zaskoczony. Sam kupiłem UiiSii HM7 i jak na 36zł to grały naprawdę dobrze. Tak samo Zircony czy VJJB, które miałem okazję posłuchać.

 

Nie interesuje mnie ich pochodzenie, czy dane techniczne, które nie mają żadnego przełożenia na ich jakość dźwięku. Teraz każdy producent i tak pisze, co mu się podoba, bo nawet nie wiadomo, jak przebiegały pomiary.

 

Ja nawet nie zamierzam dalej tego ciągnąć, bo przecież od razu widać, że kolega ma jakiś wstręt do chińskiego sprzętu, który i tak jest wszędzie, bo nawet znane marki tam produkują :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

OK to teraz prosimy przykłady argumenty cokolwiek czym popszesz swoją tezę.

 

Odemnie poczytaj recenzje somic v2/ ve Monk to tak na początek bo można by wymieniać naprawdę długo chociaż by superluxy takstary 100% chińczyki i jak grają każdy wie brak konkurencji w swojej cenie.

*poprzesz

 

http://www.audiokrytyk.pl/recenzja-brainwavz-xf200/

http://www.audiokrytyk.pl/recenzja-sluchawek-ath-sport1/

Link to post
Share on other sites

Fex pisał że chińszczyzna nie ma konkurencji.. zgadza się, chińszczyzna nie ma szans nawet konkurować ze znanymi markami.

Dlatego też dla potomnych. Jeśli ktoś jest na tyle odważny, żeby ryzykować dodatkowymi kosztami cła, słabą jakością słuchawek, wadliwą konstrukcją, miesiące oczekiwań na produkt ze zwrotu, to ok, polecam :)

 

To ja się pytam, czemu polecasz chińskie Brainwavz? Wiesz ile wad miały te słuchawki? Sam miałem kilka par, które padały, chociażby BW Beta, M5.

adam_anton czyżbyś był twórcą tego bloga, że sypiesz tylko słuchawkami jakie tam są? Dla mnie ten blog jest niemiarodajny, trochę go analizowałem. W sumie to tylko na nim się opierasz i jakimiś Chipami, które mają wiele z audio wspólnego  :rotfl:

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Daj spokój z tymi linkami wystarczy że przy tych cudach gejmingowej co podlinkowałeś koleś testował słuchawki na trailerach filmowych może jeszcze na yt. To już raczej mówi samo za siebie o profesjonalizmie autora a raczej jego kompletnym braku

Link to post
Share on other sites

Więc skoro nie ma trzeba podchodzić to tego sceptycznie i nigdy nie opierać się na jednym źródle nawet na audiofanatyka trzeba patrzeć trochę przez palce. A ta strona co podesłałeś niestety żadnej wiarygodności nie ma

Link to post
Share on other sites

btw wiesz ile połamanych takstarów widziałem rozpakowując dostawę? nie wspomnę o superluxach. Sklepy które to sprzedają strzelają sobie w kolano.. 

 

Nie wiem, miałem 3 pary Pro80 z Chin, które nawet będąc wysłane w samej gąbce doszły do mnie bez najmniejszego śladu, czy uszkodzeń. Do tego kilka par Superluxów i jakoś miałem całe przez długi czas, a takie HD668B służą mi dobre 1,5 roku :) Jedynie syn mi kabel urwał, ale on dobierze się do wszystkiego :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...