Skocz do zawartości

Używany okolice 1000zł


Recommended Posts

Witam, pozbyłem się ostatnio iPhone 5S telefon ten byl ze mną ponad 2 lata jednak zaczęły mi doskwierać zbyt mały ekran oraz słaba bateria stąd zapadła decyzja o sprzedaży i zmianie sprzętu.


 


Po pierwszym rozejrzeniu się w oko wpadły 5x / G4 / S6 jak wiadomo każdy z nich ma zalety i wady więc który wybrać by służył mi przez conajmniej rok.


  • mój budżet : okolice 1000zł +-
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : OLX
  • nówka czy używka : używka zadbana z gwarancją
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : minimum 4,7"
  • preferowany system mobilny : Android / iOS
  • do czego będę używać urządzenia : dzwonienie, sms, przeglądanie internetu, oglądanie filmów na YouTube, słuchanie muzyki na słuchawkach
  • moje najważniejsze wymagania :
  • Dobrze wykonany
  • Odblokowywanie odciskiem palca
  • Płynność przez długi czas
  • Długi czas pracy na baterii
  • Długie oficjalne wsparcie producenta
  • Dobrze by miał 32GB pamięci gdyż nie lubie korzystać z chmur
Link to post
Share on other sites

 

 

G4 / S6

 

 

słaba bateria

Nie będzie Ci przeszkadzała słaba bateria w tych telefonach?

 

Zobacz P9 Lite (nowy za ok 900 na aukcjach), P8 - ok 1000 zł, Moto X Play, Idol 4 (słaby aparat, ale gra nieźle) 


 

 

Dobrze wykonany Odblokowywanie odciskiem palca Płynność przez długi czas Długi czas pracy na baterii Długie oficjalne wsparcie producenta Dobrze by miał 32GB pamięci gdyż nie lubie korzystać z chmur

Nexus 5X to spełni, jeżeli nie przeszkadza Ci to, że wykonany jest z plastiku, a wsparcie oficjalne ma zapewnione do września '17 roku

Link to post
Share on other sites

Przed 5s miałem G2 i pamiętam że byłem oczarowany czasem pracy na baterii.

 

Faktycznie chyba najbardziej pasuje do mnie Nexus 5X w wersji 32GB jedyną widoczną bolączką to plastikowe wykonanie ale jakieś etui pomoże w okolicy jest jedna sztuka za 900zł w dobrym stanie to dobra oferta ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...