Skocz do zawartości

Monitor do gier za około 650zł.


Recommended Posts

Co do tego AOC to zakupiłem go pare tygodni temu i oprócz mało stabilnej podstawki większych wad nie uświadczyłem.

Posiada panel IPS co za tym idzie bardzo dobre odwzorowanie kolorów(rozpiętość tonalna jak najbardziej w porządku),sporo wyjść  (HDMI,HDMI MHL,Display port,wyjście słuchawkowe i wejście na mikrofon,wbudowane głośniki(grają bo grają,nie ma co oczekiwać cudów)

Sporo gram i jestem bardzo zadowolony.

Polecam :)

Link to post
Share on other sites

Więc pochwalę się, że doszedł do mnie już dziś Samsung S24E390HL i powiem Wam, że pierwsze wrażenie na prawdę dobre. Jak dla mnie menu miło się obsługuje, z tylnego panelu. Nie mam problemu z wyciągnięciem ręki, ponieważ dość blisko mam monitor, sporo funkcji, zabawy kolorami. Może nie jest jakoś bardzo stabilny, ale moje biurko jest wryte wraz z szafkami, więc ono jest stabilne i nie ma problemu. Kolory jak kolory, szału jakiegoś wielkiego nie ma w stosunku nawet do poprzedniego Samsunga 943Sn 19", ale nie jest źle. W grach jeszcze nie miałem okazji wypróbować. Wygląd monitora bardzo fajny, podoba mi się jego nóżka, chociaż myślałem, że będzie miał niebieskie boki, jak było na zdjęciach na stronach sklepów i oficjalnej strony Samsung. Od razu czuję różnice w tym, jak moje oczy się czują, nie męczą się tak bardzo, ale też nie jest jakoś super, jest ok w tej kwestii. Jest tryb oszczędzanie oczu i za to szanuję. Ogólnie dla mnie 8,5/10 w tej cenie tj. 599zł. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że jest ok. W Wiedzminie 3 na ultra wreszcie się gra przyjemnie. :) Ale myślę, że w tej cenie niczym szczególnym się nie wyróżnia szczególnym, jest po prostu dobry. Ale mogę go polecić z czystym sumieniem. :)

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...