Skocz do zawartości

CSGO - duży ping, connection losty


Recommended Posts

Cześć, od jakiegoś mam internet z sieci Orange i od początku mam problemy z dużym pingiem oraz connection lostami w cs'ie. Problem polega na tym że grając w cs'a mam duży ping (100+) oraz connection losty (około 10-sekundowe(podczas nich internet normalnie działa)) najdziwniejsze jest to że w jednym dniu mam ping 110 oraz losty a w drugim stabilne 70 pingu.

Link to post
Share on other sites

Jak rozumiem mówisz o internecie po kablu, nie tym mobilnym syfie?

Istnieje problem z węzłami których dostawcą jest telia.net. A jest to niestety okno na zachód...

http://www.neostrada.pl/fid,4002278347,id,3496500001,title,weze-telia-net,forumthread.html?pageNo=2&

Na każdym serwerze na zachodzie będziesz tak miał. U mnie wyjątkiem były hiszpańskie serwery, ale tam z miejsca ping 100-120 więc żadna różnica czy miałem utratę pakietów na poziomie 15-20% w Niemczech/Szwecji czy lagi w Hiszpanii.

Sprawa znana od około roku. Nie przeskoczysz tego. Możesz co najwyżej pobanować serwery przez MMServerPickera.

Zaznaczasz tylko Poland, Russia, klikasz Apply i cieszysz się normalną grą. I większą ilością ruskich :)

 

Wszystko co napisałem powyżej, dotyczy tylko łącza kablowego!

Mobilka zaś to po prostu syf :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...