Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chcialbym sobie zakupic nowego smartfona. Bylem wczesniej posiadaczem Samsunga S4 i chcialbym sprobowac cos z innych marek (denerwuje mnie nakladka samsunga podobno w nowszych modelach jest lepiej ale troche w to watpie). Prosilbym o polecenie mi jakiegos dobrego telefonu z androidem do okolo 1500 zl. Moje wymagania i zastosowania:

 -Dobry Aparat (byle byl lepszy niz w s4 )

 - wyswietlacz Full HD ( Amoledem nie pogardze )

 -fajna nakladka systemowa

 - dobra wydajnosc 

 - Telefon musi miec obowiazkowo GPS, LTE

 - Telefon musi miec tez dobra baterie to znaczy zeby wytrzymala pol dnia na nawigacji z wlaczonym GPS i Lte 

- telefon bedzie uzytkowany do zdj, yt, fb, spotify, i czasami do jakis fajnych gierek

 - mozliwosc rozbudowy o karte SD

 Dodam jeszcze ze mi sie podoba HTC M9 i spelnial by prawie wszystkeimoje wymagania procz aparatu. Jesli uwazacie ze cos jest warte uwagi w tej cenie a nie spelnia do konca moich wymagan to podawac propozycje ;)

 Dziekuje za wszelaka pomoc ;D

 

Link to post
Share on other sites

 

 

denerwuje mnie nakladka samsunga podobno w nowszych modelach jest lepiej ale troche w to watpie

Jest zdecydowanie lepiej.

Jak chcesz coś świeżego i zupełnie innego to wybierz Huawei/Honor i nakładkę EMUI albo po prostu czysty system, np w/w Moto albo Nexus 5X


 

 

 Dodam jeszcze ze mi sie podoba HTC M9 i spelnial by prawie wszystkeimoje wymagania procz aparatu

 

 

dobra wydajnosc 

Tego też nie spełnia. Procesor się przegrzewa.

A jak zamierasz mieć włączoną nawigację przez co najmniej pół dnia to telefon będzie gorący jak piekarnik. 

Link to post
Share on other sites

 

 

ale jakie jest twoje osobiste odczucie na temat M9

Nie warto, są lepsze.

 

 

co jest lepsze P8 czy P9 lite

Piszę to po raz n-ty

Co przemawia za P8:

szybszy procesor

więcej RAM

lepsza jakość zdjęć nocą

lepsze wykonanie (metal, aluminium), P9 Lite - plastik (dobrej jakości)

Co przemawia za P9 Lite:

- genialny czytnik linii papilarnych

- lepsza bateria

 

Aparaty są podobne, raz wychodzi lepiej w tym modelu, raz w tym, ale zdjęcia nocne lepsze w P8.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...