Skocz do zawartości

CS GO LAGI COFKI (przy niskim pingu neta)


Recommended Posts

Witam, mam problem z pingiem w CS GO,głownie na mm i faceit. Ping jest dość losowy ponieważ mam go np.3 dni a potem mam 2 dni spokoju. Wysokość pingu oscyluje średnio w granicach 100-150 ms. Internet mam radiowy 5 ghz od 3 lat i ogólnie internet chodzi super, niezależnie od warunków pogodowych.Czasami jak gram to mam ping max 30, ale to już często zależy też od położenia servera (w przypadku mm).Nigdy nie miałem żadnych problemów z netem,od kiedy gram na tym necie w csa jestem ogólnie bardzo zadowolony.W grze zawsze też mam 0 loss i 0 choke co jest dziwne w przypadku tych cofek.Ping zachowuje się dziwnie bo wchodzę na server pokazuje mi ping np 40 po czym w 3 rundzie juz mi skacze np do 120 i trzyma tak przez 5 minut i znowu spada ale tylko na chwile. Dostawca internetu jest osobą prywatną (dużą firmą która rozprowadza internet radiowy jak i światłowodowy) sprawdzał mi ten ping przez cały tydzień jak grałem i ping internetu był cały czas niski i równy.Kompa mam podłączonego do neta kablem lan.

 

Wrzucam jeszcze parametry kompa i neta:

Procesor: INTEL Core i5-4460 3,2GHz (w trybie Turbo 3,4GHz) 6MB LGA1150 

Płyta główna: MSI H81M-P33

Karta graficzna : MSI GEFORCE GTX950

Pamięć: Crucial lub Geil 1x 8GB DDR3 1600Hz CL11

Karta sieciowa:10/100/1000 Mbit Realtek 8111G  

 

INTERNET 8Mbs

 

Wrzucam jeszcze zdjęcia z pingowania neta w trakcie gry:

http://s5.ifotos.pl/img/Pingjpg_apwqrrh.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Taki problem z pingiem to zazwyczaj wina operatora, włącz sobie net_graph podczas gry i kontroluj kiedy skacze ping i czy wtedy podnosi się także loss i choke albo var ? 
Ktoś jest jeszcze oprócz ciebie podłączony do tego internetu ?

Link to post
Share on other sites

Taki problem z pingiem to zazwyczaj wina operatora, włącz sobie net_graph podczas gry i kontroluj kiedy skacze ping i czy wtedy podnosi się także loss i choke albo var ? 

Ktoś jest jeszcze oprócz ciebie podłączony do tego internetu ?

 

Net graph mam włączony zawsze i tak jak wyżej napisałem mam zawsze 0 loss i 0 choke przy pingu. Dziwne jest to ze w momencie jak w grze mam ping i mam go taki sam ping też na TS3 to tam mam np loss 0.25 a w grze ciagle 0.Jeżeli chodzi o var to nie wiem jakie wartości są w normie żeby stwierdzić czy wzrastają jak nie powinny. Z neta sporadycznie korzysta jedna osoba,ale te same problemy mam kiedy tamten laptop jest wyłączony.

Tu wrzucam screena z net graphu jak dziś rano grałem na polskim DM, ani jednej cofki.

 

http://s2.ifotos.pl/img/Ratejpg_apsppee.jpg

Link to post
Share on other sites

jeśli var nie jest w normie to zmienia kolor na czerwony, wtedy wina leży po stronie serwera ;)

 

domyślam się, że masz router, spróbuj podłączyć bezpośrednio komputer do sieci bez routera i wtedy sprawdź, 
poza tym myślę, że wina leży po stronie operatora i w przyszłości, gdy pojawią się takie problemy zadzwoń do operatora i niech porządnie to sprawdzi

Link to post
Share on other sites

jeśli var nie jest w normie to zmienia kolor na czerwony, wtedy wina leży po stronie serwera ;)

 

domyślam się, że masz router, spróbuj podłączyć bezpośrednio komputer do sieci bez routera i wtedy sprawdź, 

poza tym myślę, że wina leży po stronie operatora i w przyszłości, gdy pojawią się takie problemy zadzwoń do operatora i niech porządnie to sprawdzi

 

Niestety nie mam jak podłączyć bezpośrednio routera do kompa bo router jest podlaczony do anteny radiowej;p i nie mam jak tam kompa zainstalować :)

Link to post
Share on other sites

Długie kable ethernet są tanie, a ta gra zwyczajnie nie będzie dobrze chodzić przez wifi, wiem to z autopsji.

Ale ja mam kompa w pokoju do lan podłączonego tak jak napisałem w pierwszym poście. A bezpośrednio do anteny nie moge bo technicznie się nie da:).Antena radiowa odbiera sygnał który musi być przez coś odbierany i jest to router xd

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...