Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, czy ktoś tutaj posiada lub posiadał kiedyś Lg G lexa 2 ?

 

interesuje się tym telefonem, bo zdaje się że jego ekran oprócz tego że zagięty to jest ponad przeciętnie wytrzymały :) sam nie napotykam rozbitych egzemplarzy na aukcjach a w testach na youtube widze jak jeden recenzent siada na nim rzuca nim, a ekran jest cały :) jako że już niejeden smartfon zabiłem upadkiem jest to dla mnie dość ważne.

 

No i czy ten telefon jest w stanie zaspokoić zwykłego użytkownika swoją płynnością, aparatem, baterią, na powiedzmy jeszcze przez półtorej roku do dwóch? bo to jednak już wiekowy smartfon, a kupować p8 czy innych cudeniek bym nie chciał bo to dość delikatne sprzęciki.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem flexa 2 bodajże w lutym br. i powiem tak, praktycznie nie nadaje się do grania w bardziej wymagające gry, poprostu snapdragon 810 nagrzewa się do tego stopnia, że telefon ogranicza poziom jasności wyświtlacza, a gra  przestaje płynnie działać. Drugim minusem może być mała ilość pamięci wewnętrznej, jest to 16 GB co wydawało się sporo, bo mamy jeszcze slot kart sd, ale sam system z nakładką zajmuje ponad 7 GB czyli prawie połowie, więc przeciw graniu w jakieś super gry dochodzi mało miejsca w telefonie. 

Jeśli nie zamierzasz grać w jakieś wymagające gry albo ściągać jakieś duże ilości aplikacji to Lg flex 2 jest bardzo fajnym wyborem. 

Nakładka od LG zajmuje sporo miejsca, ale niektóre jej funkcje są bardzo ciekawe. Zdjęcia wychodzą bardzo ładne, nawet w ciemniejszych miejscach, wideo UHD, trym slow motion ( trochę słaba rozdzielczość tego trybu ale i tak fajna funkcja). Oprócz tego masz podczerwień dzięki czemu możesz używać telefonu jako pilot do TV( bardzo fajna rzecz). Nie licząc grania w najbardziej wymagające gry, płynnośc jest bardzo dobra, zero przycięć, system się nie zawiesza, bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzymuj ponad 1 dzień bez problemu, a do tego wspiera szybkie ładowanie. 

 

Osobiście telefon polecam, przynajmniej kiedy ja go kupowałem to w swojej cenie trudno było znaleźć jakiś telefon z tyloma funkcjami. 

Link to post
Share on other sites

 

 

No i czy ten telefon jest w stanie zaspokoić zwykłego użytkownika swoją płynnością, aparatem, baterią, na powiedzmy jeszcze przez półtorej roku do dwóch?

 

 

Raczej nie. Flexa 2 posiadam od paru miesięcy. Co do ekranu to dla świętego spokoju kupiłem najzwyklejsze szkło i żyje bez strachu że coś się zbije. Snap 810 potrafi się nieźle zagrzać, jednak nie odczuwam wielkich spadków wydajności w grach czy tam w działaniu systemu.

Link to post
Share on other sites

zaciekawiły mnie wasze opinie, bo wszyscy piszą o nim w superlatywach więc mnie lekko zadziwiliście. 

 

To może widzicie jakąś alternatywe dla niego ? nie chodzi nawet o ten duży ekran, tylko po prostu coś dobrego i solidnego, Żeby nie musieć się z telefonem obchodzić jak z jajkiem, a on to wytrwał :) zdawało mi się że flex to zapewnia ;) ale widać tylko złudnie


chciałbym wydać do 900 zł, no i mam dwie opcje, kupię coś większego, coś co będzie mi zastępować komputer w terenie, i będzie moim drugim telefonem, lub coś w miare kompaktowego typu z3c, ip 5s jako jedyny telefon. 

Link to post
Share on other sites

 

Ja bym osobiście dodał trochę pieniędzy, i kupił HONOR 5x

Mój kolega go ma, i jest zadowolony. Według mnie ma super wyswietlacz, i działa płynnie. Przy grach takich jak Real Racing 3 tez sobie daje radę. Jedynie co tego zdjęcia nie są takie jak w Flexie

 

 

Do tego taki case, i powinno być ok

 

 

http://www.ceneo.pl/43739014#mh=X1t2riBE59004xgsm_oyMYQ4lfsdReZ-7yZTj5iEkyhOQpTqy3ZnGOU9g8_3etAs6-MYHrYux5fL0jz-b7wJczzLocEhDrWRl073jVGMzS90ziVc86qEZROfik4p1v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82lYEYrJVCqVhTpWhHGEgpzmECPrctHL7OKXmuQFRBsfEjnV-LTDAhQO0

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Snicker
Link to post
Share on other sites

W karen jest Nexus 5x za 1299zł 

 

http://www.karen.pl/product/295035/Elektronika/Telefony_Smartwatche/LG_Nexus_5X_czarny.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

 

Jako były posiadacz nexusa 4  polecam kupno. Super wydajność i płynność działania. Dodatkowo zawsze jako pierwsze dostają aktualizacje do nowego Androida. 

Edytowane przez sebos80
Link to post
Share on other sites

Mam Flexa 2. Telefon płynny w systemie, ale przy graniu po 5-10 min wydajność bardzo spada. Co do ograniczenia jasności wyświetlacza z powodu temperatury to prawda z tym że to samo miałem na G2 i przypuszczam, że jest to też w innych telefonach ;)

Link to post
Share on other sites

Nexus 5x tez dobry, ale trochę drogi, co do nexusa 4 to był dobry 3 lata temu ;p, dlatego według mnie HONOR 5x. Ma przyzwoity czytnik linii papilarnych, i za każdym razem odblokuje. Przy graniu się tak strasznie nie nagrzewa. Głośniki ma przyzwoite. Ja bym dorzucił trochę pieniędzy i kupił tego HONORA 5x

Pozdrawiam

Edytowane przez Snicker
Link to post
Share on other sites

No Dzięki za propozycję. 

 

Zaciekawił mnie Honor 5x, ale to chyba nie do końca to co szukam :) 

 

Szukam telefonu głównie do zjadania treści, facebook, inne media, youtube, wiadomosci, wydajnośc w grach nie jest ważna, ale tez nie chciałbym podczas dłuższej podróży odmawiać sobie rozrywek w tym grania, z jakichś tam powodów, w końcu płacę za telefon nie małą kaskę i chciałoby się by nie miał z nimi problemu, kiedy w końcu najdzie mnie ochota.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...