Skocz do zawartości

Trzaski, zanik obrazu AOC I2369VM


Recommended Posts

Witam. Zakupiłam tydzień temu AOC I2369VM. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie jeden szkopuł. Podłączyłam laptop przez złącze display port, trzaski w monitorze, zaniki obrazu, sprawdzałam wyginając przewód końcówki display port, zmieniony na kolejny przewód display port - identyczna sytuacja. Laptop Hp 8460p, sprawdziłam na innym starym monitorze ze złącza displayport wychodzi normalny ładny obraz.  

Sprawdziłam porty HDMI z monitora oba porty działają dobrze, czy to podłączajac komputer (który jedynie posiada VGA oraz HDMI), oraz drugi laptop który posiada VGA i HDMI.

Wynika to z tego że takie sytuacje dzieja się jedynie poprzez podpięcie DisplayPort urządzenia(tak przypuszczam bo mogłam jedynie sprawdzić swojego laptopa)

Jak sądzicie : czy reklamować produkt ? Trochę mnie irytuje fakt, że pewnie to potrwa z miesiąc czasu, ale mam też wątpliwości czy mnie nie oleją ? Nie jestem w stanie sprawdzić innego urządzenia które mogłabym podpiąć przez display port do monitora. W google znalazłam że nie ja jedna miałam ten przypadek: 

http://forum.itpc.net.pl/topic/33736-aoc-2369vm-coś-strzela-i-zanika-obraz/

http://forum.benchmark.pl/topic/160571-aoc-i2369vm-strzela-i-znika-obraz/

 

Proszę o poradę. 

 

PS. 

Stary monitor posiada DVI, ale mam przejściówkę DVI-DisplayPort, więc można założyć że złacze z laptopa(DisplayPort) jest sprawne bo obraz na monitorze działa dobrze. 

Edytowane przez annakowalewska
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...