Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, piąta edycja


Recommended Posts

w ogóle czy da się wsadzić obecnego nehalema do laptopa?

Tak, są laptopy z Nehalemami. Niestety np w mój się nie da. Ale pytałem już redakcji, i poki nie jest tak ortodoksyjnie powiedziane że Nehalem i koniec. Jeśli dostanę takie info że jednak tylko Core i7 to oczywiście od razu poinformuję was i cofnę zgłoszenie. Aha, na podstawie 188 artykułu - Prawo nie mówi co jest dozwolone, gdyż istnieje zasada, iż wszystko, co nie jest zakazane, jest dozwolone.. - znaczy że to można :)

 

Ludzie, czemu wy się zgłaszacie nie czytając dla kogo tym razem jest kierowany konkurs?? Czytajcie ze zrozumieniem bo spam tylko robicie..

 

EDIT: @multijumper masz rację ;)

Link to post
Share on other sites

Dobra, macie rację, trochę się wygłupiłem. Aczkolwiek w pierwszym poście nie jest napisane wyraźnie jak bardzo należy się udzielać (w domyśle mocno, ale jeśliby przyjąć, że jeden news to też udzielanie się, to mam jakieś szanse ;)).

Link to post
Share on other sites

no to ja też zgłoszę swoją kandydaturę i mam nieśmiałą prośbę do użytkowników: oddajcie głos na mnie ;)

nie wygram, bo nie jestem aktywny, ale spróbować można

po kompa zapraszam serdecznie na mój profil

:arrow: http://www.benchmark.pl/uzytkownik/6425.html

życzę wszystkim powodzenia (najbardziej oczywiście sobie 8-) ) i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać z postów osób takich jak 'Monos23', 'zelek' bądź 'Makkk'. Czy do was nie dociera, że tą edycje i dwie kolejne wygrają tylko AKTYWNE osoby :):D

Chodzi tutaj o "komentarze pod artykułami, posty na forum czy mini-recenzje"...

 

Tak więc zapraszamy do głosowania i do zobaczenia w ósmej edycji :D

 

AMEN ;)

A faktycznie, przepraszam.

Zapomniałem, ze to konkurs tylko dla tych, którzy 24 h siedzą przed monitorem i próbują coś nabić na forum benchmark.pl, itp.

 

To, że udzielam się mniej, niż np. Ty, nie znaczy, że nie jestem aktywny. A udzielam się regularnie. Głównie pod newsami, które wg mnie są głównym motorem całej tej strony.

 

Jakoś mnie nie poruszyłeś, mam dokładnie takie samo prawo wystąpienie w konkursie, jak Twoja szanowna osoba.

Link to post
Share on other sites

To, że udzielam się mniej, niż np. Ty, nie znaczy, że nie jestem aktywny. A udzielam się regularnie. Głównie pod newsami, które wg mnie są głównym motorem całej tej strony.

Newsy: 0

Recenzje: 0

Rozwiązania problemów: aż 2!

Posty na forum: aż 15!

Link to post
Share on other sites

A oto mój szprzęt:

Intel Celeron D 325 2,53 GHz

OC 3.01GHz

 

karta graficzna:

ATI Radeon HD2000 2600 Pro

Agp x8, OC: Gpu 700 MHz,pamięć 1150 Mhz

 

dyski twarde:

Hitachi Deskstar P7 250 GB

oraz drugi hitachi HDS728040PLAT20 40 GB

 

płyta główna:

chipset Intel 865G

pamięć RAM:

DDR 400 1,5gb

 

Zapradszam do głosowania na mnie!!!

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/Matiix25-18590.html

Link to post
Share on other sites

Wycofuję kandydaturę z podanych już wyżej powodów i sorry jeśli komuś zabrałem głos (w co wątpię).

 

A tak na marginesie - uważam, że tym razem do startu w konkursie powinny mieć prawo osoby z czołówki rankingów tak jak wrzucił już y0d4h. Czytanie to jest uczestniczenie w życiu serwisu a nie jego tworzenie. Fajnie że czyta ktoś coś co napiszemy. Ale to my się nad tym wysilamy a nie Ci co to czytają.

Link to post
Share on other sites

a ja mam takie pytanie:

czy model procesora, który będzie wstawiony do "nowej" maszyny jest już ściśle określony?

bo zainteresował mnie baner, który widziałem przed chwilą informujący o tym, że zwycięzca dostaje "najszybszy procesor z rodziny core i7" (nie jest słowo w słowo, sens zachowany)

i nie wiem czy jest to swego rodzaju "błąd w druku" czy może jakimś dziwnym i szczęśliwym dla zwycięzcy trafem dostanie on całkiem nie wolny procesor z odblokowanym mnożnikiem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

czytaj miedzy wierszami.. Core i7 975 teraz kosztuje 4400zl.. Stawiam na core i7 920.

wiem, stąd też moje wątpliwości

bo niby jest napisane, że najszybszy, z drugiej strony wydaje mi się to absolutnie nierealne

mam nadzieję, że ktoś z bardziej obeznanych w temacie użytkowników się do tego odniesie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tak czytam te posty i wnioskuje z nich ze Wszyscy sie kłucicie i myślicie ze konkurs wygra ta osoba która napisala najwiecej postów czy tam otrzyma najwiecej głosów. A jak tak sobie myśle ze osoby które dokonają wyłonienia zwycieżcy będa w duze cześci takze zwracały uwage na komputer jaki maja poddac modernizacji. Pisze ze na pewno w zwycieskim komputerze zostanie zamontowany procesor i7. Wiec trzeba sie liczyc z tym ze beda zmuszeni wstawic komus nowy procesor, płytę główna i pamiec ram czyli to razem okolo 2000 PLN. Czyli z 3 k zostanie 1 tysiak. Wiec napewno nie wybiora komputera ktory na stan dzisiejszy ma w sobie zasilke 300 W no-name a do tego grafe GeForce 2 i obudowe bez możliwosci zamontowania w niej wentylatora. Wd mnie wygra osoba ktora na dzien dzisiejszy ma komputer w ktorym nie beda musieli zmieniac zasilacza, obudowy i byc moze grafiki. Chociaz drugiej storny dla celów marketingowych moga wybrac jakiegos staruszka i dokona c w nim praktycnzie melnej modernizacji ... tak zeby potem chwiali sie zdjeciami i opisami typu : Był jak kosz na śmieci ....teraz jak prom kosmiczny hehe

Link to post
Share on other sites

czytaj miedzy wierszami.. Core i7 975 teraz kosztuje 4400zl.. Stawiam na core i7 920.

wiem, stąd też moje wątpliwości

bo niby jest napisane, że najszybszy, z drugiej strony wydaje mi się to absolutnie nierealne

pozdrawiam

Patrz na reklamę konkursu :) Chyba Intel daje 975 i 3k na resztę ;)
Link to post
Share on other sites

Witam! ;)

 

amd duron 1,3 Ghz

Geforce 5200FX 128 mb

ram 368 (czy jakoś tak)

dysk 40 Gb

 

Widać komputer już dawno wypadł z obiegu. Jakoś jeszcze działa nie da się powiedzieć ale ostatnio. Tym bardziej nowy sprzęt będzie mi potrzebny w przyszłości. Zamierzam pójść w kierunku technik-informatyk. Dlatego sądzę że mocniejsza machina będzie potrzebna. Komputer nie jest mi potrzebny do grania (bo nie mam w co grać :)) Dlatego proszę wszystkich użytkowników benchmarka o oddanie głosu na mnie. Będę wam dozgonnie wdzięczny.

 

Bardzo was o to proszę z góry dziękuje za głos!!

Link to post
Share on other sites

 

Patrz na reklamę konkursu :) Chyba Intel daje 975 i 3k na resztę ;)

Intel promuje rodzinę Nehalem jako najwydajniesze procesory na rynku.. Nie czepiaj się szczegółów :D I tylko niech mi tu fanboye się nie zaczną kłócić co wydajniesze jest :!: trzymać się tematu a więc ulepszania, tym razem o platformę Intela.
Link to post
Share on other sites

Rankingi dziekace uzytkownikow wedlug punktow sa nieaktualne - przy przegladaniu profili kandydatow do otrzymania mojego glosu stwierdzilem ze sporo osob wymianilo punkty na produkty ze sklepu.

 

Trudno w takim wypadku wnioskowac o aktywnosc i uzytkownika na podstawie ilosci przyznanych punktow. Nie bardzo wiem jak te sprawe rozwiazac, ale mysle ze okreslenie przez redakcje wymogow minimalnych ( x recenzji, y newsow, z komentarzy ...) i opublikowanie listy osob spelniajacych kryteria ulatwiloby znacznie wybor na kogo oddac swoj glos.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...