Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, piąta edycja


Recommended Posts

Według mnie redakcja powinna wydzielic grupe uzytkownikow, na mozna glosowac - gr. aktywnych userow, bo takto znów jakaś mało znana/udzielająca się osoba wygra ;/

Jestem za ;) Trochę za dużo tutaj zamieszania będzie w niedługim czasie.

Fakt, taka opcja byłaby mile widziana :)

Mnie w ostatnim zestawieniu nie bylo ;p

Wiec prosze takze o wlaczenie w to listy najbardziej aktywnych w poradniku :D

Link to post
Share on other sites

Drodzy koledzy, nie uważacie, że nie ma co już się udzielać? Przecież jasne jest to, kto wygra. Szczęśliwcem tym na 100% będzie kolega @Monos23, który ma 0 punktów i jednego posta na forum, zgłaszającego jego kandydaturę. Na szczęście bardzo dużo udziela się w komentarzach, gdyż skomentował różne rzeczy już 4 razy! Gratuluję mu! ;)

i co z tego,ze mam 1 komentarz na forum ??? ale spełniam pozostałe warunki,specyfikacje kompa podałem,zrobiłem benchmarki,więc mam prawo wygrać,jak każdy inny :)
Link to post
Share on other sites

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Jeśli bym wygrał (w co raczej wątpię ;)), to przede wszystkim sprzydałby mi się 4 - rdzeniowy procesor

i duży dysk ( mam kamerkę HD, a edycja przy "dwurdzeniowcu" jest trudna). Niespecjalnie potrzebna jest mi nowa grafika, bo w gry nie gram zbyt często (aczkolwiek popykam sobie od czasu do czasu w to i owo :D). Liczę na głosy benchmarkowiczów :).

Link to post
Share on other sites

To i ja zgłaszam swoją kandydaturę swojego zdechlaka

 

http://img196.imageshack.us/gal.php?g=dsc06568.jpg

 

krótko

athlon 5000+ brisbane G2 + karakorum

dfi infinity ultra nf4

2gb geil 667 cl5

9600gt 512mb

pentagram 430W

dyski 320Gb + 80Gb

 

Stare części oddam komuś np. z duronem lub czymś podobnie "wydajnym" w tan sposób będą 2 ulepszenia za 1 razem Głosujcie na mnie !! ;)

Link to post
Share on other sites

CPU:

AMD Duron 1,2GHz

karta graficzna:

nVidia GeForce 4 MX 440

dyski twarde:

Seagate Barracuda 7200.10 250 GB

płyta główna:

chipset VIA KT133

pamięć RAM:

DDR 266 512 MB

 

Zasilacz: Chieftec 600W

 

Może w końcu napiszę jaką recenzje w oparciu o sprzęt komputerowy.

Link to post
Share on other sites

No to ja zgłosze swojego super grata

CPU:

Intel Core i7 920 2,66 GHz

 

Core i7 wykręcony na 3,7Ghz na Scythe Mugen 2

karta graficzna:

nVidia GeForce GT200 GTX 285

 

Zotac AMP Edition(przejściowa karta,czekam na premiere GT300)

dyski twarde:

Seagate Barracuda 7200.12

 

Dwa dyski 750GB spięte w RAID0

płyta główna:

chipset Intel X58

 

Gigabyte GA-EX58-Extreme

pamięć RAM:

DDR-3 1800

 

OCz 3x2GB DDR3 Reaper Cl.8 1866@1900

 

Przydałby mi sie nowy Procesor bo stary nie wyrabia ;) tak coś na i7 965 no i jak najlepiej to jeszcze dodatkowe 3x1GB ram.:D

 

Licze na wasze głosy bo biedny jestem i nie stac mnie na nowy komputer :) a rodzice mi nie dołożą

Link to post
Share on other sites

grynkowski

 

Oto pierwsza prawdziwa prezentacja mojego komputera, który bierze udział w piątej edycji konkursu "Ulepszamy sprzęt benchmarkowców"

 

Coś o mnie

 

Jestem użytkownikiem naszego serwisu od ponad pół roku. Staram sie udzielać na forum w tematach w których mam coś do powiedzenia. Mam także na swoim koncie wiele komentarzy co również powinno świadczyć o tym że nie jestem na benchmarku tylko po to aby wygrać ten konkurs... Staram się także pomagać innym użytkownikom w problemach jeśli moja wiedza mogłaby się przydć. Od dawna uważam benchmark.pl za najlepszy serwis o tej tematyce w Polsce.

 

O zgłoszonym komputerze

 

Komputer kupiłem już prawie dwa lata temu. Jest to jedyna maszyka która działa u mnie w domu. Niestety jej moc już nie wystarczy nawet do zabawy w jakiekolwiek nowe gry. Wszystko przez karte grafiki która ma 8MB pamięci i wydajność na poziomie GeForca 5500. Kiedyś dużo grałem - teraz nawet Call of Duty 2 działa tylko na minimalnych detalach... Także stareńki Gothic II musi działać na średnich.

 

A teraz kilka moich zdjęć oraz specyfikacja

 

http://w.fotka.pl/642b42ec60.jpg

 

Procesor: Intel Celeron M530 1.73GHz

Matryca: 15,4cale 1280x800

Pamięć zainstalowana: 1024MB DDR2 533MHz

Dysk twardy: 120GB SATA

Napęd optyczny: Super Multi DVD+/-RW/RAM

Karta graficzna: Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100 8MB

Karta dźwiękowa: Zintegrowana

Czas pracy: 1.5h

Wysokość;)/b] 43mm

Szerokość:)/b] 360mm

Głębokość:D/b] 267mm

Waga: 2,88kg

 

http://w.fotka.pl/6072c16a8e.jpg

 

Jak już wspominałem - wydajność laptopa jest już porażająco niska. W testach 3dMark 2006 miałem około 200pkt. Ponadto zgłaszam laptopa ponieważ jestem ciekawy co można z takim komputerem zrobić, co można w nim zmodernizować. Byłoby to ogromne wyzwanie dla redaktorów serwisu i myślę że także ciekawy temat dla użytkowników.

 

http://w.fotka.pl/7c4b158c32.jpg

 

Zachęcam do głosowania na mój komputerek. Mam także nadzieję że prezentacja przypadła do gustu czytelnikom i użytkownikom serwisu. Przygotowywałem ją długo ponieważ chciałem aby była jak najbardziej przejrzysta i ciekawa.

 

http://w.fotka.pl/e7bca0ab6f.jpg

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na głosy abym mógł znów z przyjemnością uruchomić jakąś nową grę i pograć jak dawniej.

Głosujcie na użytkownika: grynkowski

Link to post
Share on other sites

A no jeszcze drugi komputer dam bo jak sie okazało koledzy składając nowe kompy oddali mi części za free

Oto specyfikacja:

 

 

CPU:

Intel Pentium 4 HT 541 3,2 GHz

 

P4 HT 3,2Ghz@ 3,6Ghz

karta graficzna:

nVidia GeForce 8 8600 GT 512MB

 

Asus 8600GT Magic 512mb DDR2

dyski twarde:

Samsung

 

Samsung 120GB Cache 8mb 2,5cala

płyta główna:

chipset Intel 945PL

 

Gigabyte GA-8I945PLGE-RH

pamięć RAM:

DDR-2 533 2 GB

 

2x1GB DDR2 Kingstone 800Mhz

 

Tutaj to normalnie porażka do poprzedniefgo:)

Link to post
Share on other sites

Według mnie redakcja powinna wydzielic grupe uzytkownikow, na mozna glosowac - gr. aktywnych userow, bo takto znów jakaś mało znana/udzielająca się osoba wygra ;/

mógłbym się zgłosić??

 

czy to, że jestem nowy wyłącza mnie totalnie ;)

Tak, wyklucza Cię totalnie.
Link to post
Share on other sites

Warto zaznaczyć, że w tej edycji akcji jako zwycięzców bierzemy pod uwagę tylko osoby, które udzielają się w naszym serwisie.

Teraz dotarło?

co rozumiecie przez osoby,które są aktywne ??? mają określoną ilość komentarzy do artykułow,dużą liczbe postow na forum????
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać z postów osób takich jak 'Monos23', 'zelek' bądź 'Makkk'. Czy do was nie dociera, że tą edycje i dwie kolejne wygrają tylko AKTYWNE osoby :):D

Chodzi tutaj o "komentarze pod artykułami, posty na forum czy mini-recenzje"...

 

Tak więc zapraszamy do głosowania i do zobaczenia w ósmej edycji :D

 

AMEN ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...