Skocz do zawartości

Smartfon do 600/700 zł


Recommended Posts

Cześć. Niedawno zabiłem swoją G2, a bez telefonu to jak bez ręki. Szukam czegoś w kwocie do 600/700 zł (więcej dać nie mogę). Zrobiłem takie małe rozeznanie i udało mi się znaleźć sprzęty pokroju Xiaomi Redmi 3. Generalnie w smartfonach słabo siedzę, więc myślę, że mi pomożecie.

 

Budżet: <700 zł

Zakup: Internet

Rozmiar: min. 5 cali do filmów

System: Android

 

Brałem pod uwagę Redmi 3, Redmi 3 Pro, Redmi Note 3 Pro

 

 

Zastanawia mnie, co zapewnia większą wydajność:

Qualcomm Snapdragon 616 vs MediaTek Helio X10

 

oraz:

Adreno 405 vs PowerVR G6200

 
Solidnym argumentem, którym posługuje się Note 3 Pro jest fakt, że posiada 5,5 calowy ekran.
 

 

Link to post
Share on other sites

Tak jak poprzednik pisze, Xiaomi to nie są telefony dla ludzi którzy chcą kupić i zapomnieć.

Redmi note 3 Pro jest najlepszy z twoich propozycji. Zobacz jeszcze LeTV X600, jest akurat w promocji za śmieszne pieniądze. (niecałe 500zł, ) https://www.youtube.com/watch?v=djxdzZUuYmE&list=PLNZ4O4pNfiy3l1udvsl0uwP8UeGrzVtwm&index=23

 

Jak widać telefon bardzo ładny i wydajny.

Link to post
Share on other sites

Dasz radę odblokować bootloader i wgrać miuipolska? Poczytaj o tym na forum miuipolska 

nie widzę większego problemu z tym

 

 

LeTV X600

 

 

Przód całkiem fajnie wygląda, ale świecący tył mnie dobija. Generalnie gdybym dysponował mniejszą kwotą brałbym go pod uwagę.

I chyba właśnie n3pro wybiorę, bo przy tej cenie nic więcej ciekawego nie ma.

Link to post
Share on other sites

A może zainteresuje Cie coś nowego?

TP-LINK Neffos C5!

Mój kolega kupił około tygodnia temu i jest bardzo zadowolony. Telefon kosztuje 500-550zł. Ma 5" ekran,wyświetlacz IPS HD 1280x768,slot na kartę pamięci,dwa sloty na kartę sim,LTE,Hot Spot WI-FI,2GB ram,16GB wbudowanej pamięci,tylny aparat 8Mpix, przedni 5Mpix,filmy kręci w Fhd 30fps,ma dobry procesor który bez problemu uciągnie Real Racing 3,ma wymienną baterię,glonass...

Łap dokładną specyfikację:

przekątna wyświetlacza

5 cale

technologia wykonania

pojemnościowy

IPS

multi-touch

tak

wprowadzanie danych

ekran dotykowy

rozdzielczość w poziomie

1280 piksele

rozdzielczość w pionie

720 piksele

platforma

Android

system operacyjny

Android 5.1

zastosowany procesor

MediaTek MT6735

częstotliwość taktowania

1300 MHz

ilość rdzeni

4

pamięć RAM

2048 MB

pamięć flash

16 GB

obsługa kart pamięci

microSD

dual SIM

tak

transmisja danych

4G LTE

HSPA+DC

3G

komunikacja

Bluetooth 4.0

WiFi 802.11 b/g/n

wbudowane złącza

mini jack 3.5mm

microUSB

aparat fotograficzny z tyłu

8 Mpix

aparat fotograficzny z przodu

5 Mpix

autofocus

tak

pojemność akumulatora

2200 mAh

ładowanie przez USB

tak

czujniki i komponenty

GPS + GLONASS

akcelerometr

czujnik światła

czujnik zbliżeniowy

GPS z AGPS

akcesoria

zestaw słuchawkowy

kabel USB

ładowarka sieciowa

 

Ogólnie polecany baaardzo przez mojego kumpla!

Link to post
Share on other sites

 

 

@@SUPERKLIKACZ,

 

Polecasz złomowy shit i próbujesz obrazić?? Człowieku zejdź na ziemie!

 

Ograniczony jest twój post na temat telefonu. ;)

 

Mogłeś to odebrać jako żart,ale nie.... trzeba przecież siebie pokazać..

 

Ja ani jednego słowa nie powiedziałem w twój adres. Zacytowałem tylko twój post.

Link to post
Share on other sites

@@SUPERKLIKACZ,

 

Polecasz złomowy shit i próbujesz obrazić?? Człowieku zejdź na ziemie!

 

Ograniczony jest twój post na temat telefonu. ;)

 

Mogłeś to odebrać jako żart,ale nie.... trzeba przecież siebie pokazać..

 

Ja ani jednego słowa nie powiedziałem w twój adres. Zacytowałem tylko twój post.

Miałeś/masz ten "złomowy shit" że aż tak się rozpisałeś?

Jak tak to napisz dokładnie co jest takiego shitowego w nim.

Jak nie miałeś to wstrzymaj otwór gębowy od wypowiadania się na temat telefonu o którym zapewne dowiedziałeś się z mojego wpisu.

Ps. TP link robił zawsze bardzo dobry jakościowo sprzęt,a teraz postanowił wejść na rynek smartfonów...i jak na początek wyszło mu to bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Debilem nie jestem,aby polecać telefon na procesorze MT6735.

 

Przez moje ręce się przewinęły parę fragowców.

 

Uspokój się, bo żyłka ci pęknie hamie ;) gębę to u ciebie w rodzinie wstrzymują nie tu. Pomyliłeś adres. ;)

 

Trzeba być debilem i to wrodzonym żeby polecać smartfon na tym procku. :)

 

Polecam zapoznać się z rynek mobilnym, a potem się wypowiadać. ;)

 

Ty chyba nie wiesz że kupując to gó**o od tp linka,to mozesz zapomnieć Andridzie 6.0

Spokojnie kupimy do 700 stów Redmi 3S od Xiaomi na Snadragon 430.

Link to post
Share on other sites

Ale Ty na wszystko mówisz gó**o, albo złom, czego Ty nie polecisz, taki z Ciebie znaffca ;)

Może zamiast pisać gó**o to byś to w jakiś merytoryczny sposób przedstawił czemu dany model tel uważasz za kiepski, konkretne argumenty itd. Co do nazywania kogoś hamem i pisania w takim tonie postów jak piszesz, sam się kwalifikujesz do nazywania w ten sam sposób .

Edytowane przez MariuszB35PL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten Tp-link był zaprezentowany z Android 5.1, a premiera była kilka miesięcy temu.

 

 Powinno być z pudełka  już z Android 6.

 

Zapomni o aktualizacji do Android 6ki. Niestety wsparcie dla tego procka po stronie producenta czyli MediaTek strasznie kiepska.

 

Kiepska też jest wbudowana grafika. Wiem,wiem korzystałem z Meizu M2 przez parę dni. Jest również tzw lagowanie .

 

Polecany przez ciebie smartfon od tp-linka posiada wbudowaną baterię o pojemności 2200mAh co jest wartością śmieszną i  na wstępie ten fon powinien być odrzucony.

 

A jeszcze to

 

"Po drugiej jednak stronie mamy niepokojące drainy baterii, brak diody powiadomień, kiepski głośnik i oprogramowanie, które – w tym momencie – prosi się o co najmniej odrobinę dopracowania."

 

http://www.tabletowo.pl/2016/06/26/recenzja-test-tp-link-neffos-c5/3/

 

Tak wiec twój wybór nie do końca by zadowolił autora. Dla tego polecam najpierw poczytać testy polecanego smartfona.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Człowieku sam go testowałem i wiem co widziałem. Trochę znam się na smartfonach i też dużo czytam zanim coś kupię.

Co do grafiki,to już napisałem że Real Racing 3 działa naprawdę dobrze.Wiec przestań pisać bajki.

Jeżeli chodzi o androida,to skąd możesz wiedzieć czy będzie aktualizacja czy nie??? Poza tym nie wszyscy potrzebują najnowszego oprogramowania(nie przeszkadza to w użytkowaniu urządzenia) i chcą mieć go tylko do dzwonienia,internetu i posłuchania muzyki.

Bateria jak na taką pojemność wytrzymauje spokojnie cały dzień. W razie co można wymieniać baterię w parę sekund. Ewentualnie istnieje jeszcze coś takiego jak powerbank...

I nie kłóć się z kimś kto go używał.

Link to post
Share on other sites

 

 

Poza tym nie wszyscy potrzebują najnowszego oprogramowania

 

 

 

Trochę znam się na smartfonach i też dużo czytam zanim coś kupię.

 

 

To powinieneś widzieć ze najnowsze oprogramowanie to też  również poprawa bezpieczeństwa tp.

 

hehe :)

 

 

 

Jeżeli chodzi o androida,to skąd możesz wiedzieć czy będzie aktualizacja czy nie???

 

Bo śledziłem losy tego procka?!

 

Proponuję zakończyć rozmowę.


Niech autor kupi co chce.

Link to post
Share on other sites

Ile procent ludzi myśli o bezpieczeństwie kupując telefon?

95% ludzi których znam,nie ma nawet zainstalowanego antywirusa. A Ty tu piszesz o bezpieczeństwie...

Śledzenie a używanie urządzenia z tym procesorem to "trochę" różnica.

Tak na koniec,znajdź mi NOWEGO smartfona na dwuletniej gwarancji do 499zł z 2GB ram,ekranem HD IPS,slotem na dwie karty sim,kartę SD, LTE,Hot Spotem,bardzo dobrym (jak na tą cenę) aparatem 8mp,z naprawdę w miarę wydajnym procesorem itd?

Czekam!

Dobranoc.

Link to post
Share on other sites
Śledzenie a używanie urządzenia z tym procesorem to "trochę" różnica.

 

Ja tylko użyłem przez parę dni i zwróciłem.  Przetestowałem wszystko co się dało. Asphalt 8, Modern Combat 4 i tp.

Dla tego polecam Xiaomi Redmi 3S w tej cenie.

Snapdragon 430 + Adreno 505. Poziom Adreno 320.

13MP  aparat.

Wersja 2GB/16GB i 3GB/32GB 

 

Wsparcie : Android 6.0 z pudełka!!

 

Bateria 4000 mAh

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja tylko użyłem przez parę dni i zwróciłem.  Przetestowałem wszystko co się dało. Asphalt 8, Modern Combat 4 i tp.

Dla tego polecam Xiaomi Redmi 3S w tej cenie.

Snapdragon 430 + Adreno 505. Poziom Adreno 320.

13MP  aparat.

Wersja 2GB/16GB i 3GB/32GB 

 

Wsparcie : Android 6.0 z pudełka!!

 

Bateria 4000 mAh

 

Też fajnie wygląda. Muszę się zastanowić.

Kolega sprzedaje używanego OnePlus One (prawie nówka, bo oglądałem) za 900 zł. Nie powiem fajny jest, tylko jak z wydajnością?

Link to post
Share on other sites

Też fajnie wygląda. Muszę się zastanowić.

Kolega sprzedaje używanego OnePlus One (prawie nówka, bo oglądałem) za 900 zł. Nie powiem fajny jest, tylko jak z wydajnością?

Nie wiem po ile chodzą 1+1 ale telefon ma bardzo dobre podzespoły...między innymi Snapdragona 801, 3GB ram, ekran fhd z grilla glass3.

Jednym słowem bardzo dobry telefon.

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...