Skocz do zawartości

zasilacze do komputerów


Recommended Posts

Witam Panowie!

 

Chciałem się Was poradzić odnośnie zakupu zasilacza takiego 600W-650W(w miarę cichy) i zarazem zapytać,co sądzicie o zasilaczach firmy MODECOM? Warto w ogóle na nie zwracać uwagę?

 

OCZ - odpadają,bo już jednego miałem i była lipa(głośny i niestabilny)

 

 

Dzięki za propozycje :oops:

Link to post
Share on other sites

no ten Corsair fajny,Chieftec też:)

 

Do wydania,nie mam dużo bo kupiłem już płytę(niepotrzebnie) bo zasilacz miał winę. Tak bym lepiej kupił za te kase zasilacz konkretny. A teraz muszę coś wykręcić z tym zasilaczem.

 

Sprzęt dość wymagający,widoczny w profilu.

 

Z tym modecomem,to myślałem ewentualnie o tych dwóch:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/623457

 

http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=75616

 

Wiem,że na tym sprzęcie się nie powinno oszczędzać,ale zawsze ta kasa ;)

Link to post
Share on other sites

zasilacz 600W za 100zł? to już chyba to powinno Ci dać do myślenia ;) jak wytrzyma połowe z tego i napięcia będą stabilne to będzie dobrze :) Ten Carbon trochę lepszy, ale to dalej modecom. Taki sprzęty kupują ludzie dla których ważne jest ile zasilacz ma W i żeby przy tym był jak najtańszy.

A potem są tematy " pan ze sklepu polecił mi super świetny zasilacz, a po miesiącu padł "

Link to post
Share on other sites

Ja się wypowiem co do tego "szefa" Ten zasilacz ledwo dźwigał kręconego Q6600 na 3.3GHz, często były bsody, a po zmianie na inny problem zniknął(to bylo jeszcze w wakacje i na mobo GB). Ogólnie sam Chieftec'a nie polecę, za niewielką dopłatą z pewnością można kupić lepszy zasilacz. Co do corsarza to wszyscy mi też gadali, że VX550 jest głośny, a jak na razie to jest tak cichy, że dyski mi go zagłuszają.

Link to post
Share on other sites

Do takiego sprzętu jak w sygnaturce u autora tematu starczy i firmowa 450'ka. Nie wiem skąd napalenie na 600W, ale OK. Sam posiadam E5200 po OC i 4890 i mój "bardziewny" Chieftec nie ma z tym sprzętem najmniejszego problemu i jest chłodny, przy czym nie hałasuje zanatto. Jednak Corsairy, BeQuiet!, są ponad wszystkim bo są najdroższe i każdy się nimi podnieca. Autor stracił tylko kasę, bo są sporo tańsze i równie dobre konstrukcje. Dodam, że ten Chieftec u mnie chodzi przez już ponad 3 lata właściwie 12 godzin na dobe i ani razu nie miałem z nim najmniejszego problemu. Pod tym względem są to zasilacze klasy serwerowej, więc bardzo dobrej pod względem niezawodności. Ehhh te testy i szukanie jeleni którzy w to wierzą... Pozdrawiam rozsądnych użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Radosław999 - skąd masz pojęcie,że mój zestaw nie wymaga 600W ?

Jasnowidz jesteś,czy co? Po za tym,to chyba sam się podniecasz i napalasz pisząc takie bzdury.

 

Piszesz,że wydałem nie potrzebnie kasę,a co takiego możesz dobrego kupić po niżej 300zł,jeśli chodzi o zasilacze. Po za tym żaden producent nie daje takiej gwarancji jak Corsair,więc coś w tym musi być. Jak na razie jestem z niego zadowolony i nie żałuję wydanej złotówki na niego i dziękuję tym co mi go polecili,albo raczej upewnili mnie w wyborze:)

 

a Ty sam jesteś jeleń

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Miałem 2x ModXStream i żadnych problemów z dzwiękiem (wersje 500W i 600W)

czy mocą, do tego odpinane kable, więc nie narzekam.

Za to słyszałem opinie o serii StealthXStream jako nie udanej,

m.in głośne wiatraki, może właśnie SxS miałeś? w MxS nie spotkałem

się z problemem "zbyt głośnego chodzenia" ani u siebie ani w opiniach.

 

co do Corsaira, bez wątpienia to również dobre i godne polecenia zasialacze

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...