Skocz do zawartości

Radeon R9 380


Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie. Czy jest szansa sprzedania używanej karty MSI Radeon R9 380 4GB ? Czy ktoś w ogóle kupuje używane karty? Chciałem ją sprzedać aby dołożyć do GTX 1060, czy to byłoby opłacalne? 

Nie masz szans ani sensu, używane nawet trochę karty choćby miały gwarancję to trzeba oddać na recykling bo nic nie są warte, nikt nie kupuje używanych kart, to nie samochód że może być sprawny nawet po roku użytkowania.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

używane nawet trochę karty choćby miały gwarancję to trzeba oddać na recykling bo nic nie są warte, nikt nie kupuje używanych kart
?

łodo f.......

?

 

 

Czy jest szansa sprzedania używanej karty MSI Radeon R9 380 4GB  
 

sprzeaż karte bez problemu na allegro  w serwisie komputerowym za rozsądne pieniądzę

Link to post
Share on other sites

Nie masz szans ani sensu, używane nawet trochę karty choćby miały gwarancję to trzeba oddać na recykling bo nic nie są warte, nikt nie kupuje używanych kart, to nie samochód że może być sprawny nawet po roku użytkowania.

 

 

jestem takiego samego zdania nigdy nie kupilem zadnej uzywanej czesci komputerowej i nigdy nie kupie dodac warto ze 99,9% egzemplarzy to ekspleatowane do granic mozliwosci produkty jak przetaktowane do granic wyswietlania artefaktow graficzne trzymajace wysokie temperatury na granicy wylaczenia komputera rozbierane rozkrecane miliony razy i bog wie co jeszcze poprzedniny uzytkownicy z nimi robili

 

 

w ekstremalnym wypadku kupilbmy cos uzywanego w granicy 50zl i ani zlotowki wiecej nie plakalbym jakby po 3-30dniach po prostu sie zepsulo a taki scenariusz bralbym w 100% pod uwage decydujac sie na uzywana elektronike

Link to post
Share on other sites

@ ja bym z tego Forum wypisał w trymiga, bo taka ciemnota umysłowa w wypowiedzi ostatni raz w takim stężeniu występowała w czasie palenia czarownic na stosach. Brak jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia aż bije po oczach.

Edytowane przez Mariusz21_21
Link to post
Share on other sites

@ ja bym was z tego Forum wypisał w trymiga, bo taka ciemnota umysłowa w wypowiedzi ostatni raz w takim stężeniu występowała w czasie palenia czarownic na stosach. Brak jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia aż bije po oczach.

XDD dlaczego nikt nie załapał ironii Katystopej'a 

Autor wyróżnił się wyjątkową niewiedzą (żeby nie było że kogoś obrażam)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Katystopej'a wyczułem ale już Pana numer 2 nie wiem jak odbierać, raczej poważnie zabrzmiało.

Unikalny niech będzie unikalny, ale niech założy temat w wycenie lub wystawi od 1zł na Allegro i sprzeda kartę, pomoc jest ważna na Forum ale wprowadzanie w błąd już nie bardzo.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...