Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka. 

 

Miałem już parę razy doczynienia z tym monitorem. Miałem akurat do wyboru : 278Q albo 279Q - wybrałem ten drugi. Co do 278Q -

 

Najlepszy obecnie panel TN na rynku. Świetne kąty widzenia jak na TN. 144Hz no I G-Sync. Jedynie potrzeba mocnego kompa bo to jednak WQHD. Ogólnie monitor świetny tylko za drogi.

Link to post
Share on other sites

@Mixtape, autor wątku pyta o wariant 24"

 

Jest już wątek na forum, gdzie było trochę rozważań na temat tego monitora - głównie w zakresie zaporowej ceny :D - http://forum.benchmark.pl/topic/219733-24-g-sync-2000-pln/

Jeden z użytkowników zamówił i czekamy na jego recenzję.

 

Moim zdaniem cena jak za Tn'ke 24" jest chora. Znak ROG + g-sync robią swoje.

Link to post
Share on other sites

Szczerze to czekałem na niego dosyć długo bo już jakiś czas temu były wzmianki że będzie, ale cena w tym wypadku mnie rozwaliła. Teraz na prawdę się zastanawiam czy nie kupić S2716DG lub PG278Q który w zasadzie ma dobre opnie. Tylko oprócz grania zajmuje sie programowaniem i nie wiem czy np. 2x 27' to nie będzie dla mnie za dużo do ogarnięcia. Na razie mam 2x24' i jest ok.

Link to post
Share on other sites

Jakie masz GPU, bo Dell to już rozdzielczość 2k, zatem jeśli chciałbyś pograć z sensownym fps (40+ z g-sync) to optymalnym rozwiązaniem jest GTX 1070/980Ti a komfortowo gra się w tej rozdzielczości (praktycznie we wszystko) na GTX 1080.

Link to post
Share on other sites

Jeśli rozważasz taką opcję, to - przy Twoim GPU - nic Ci po freesync.

Zastanów się nad Lg 24GM77. Rozwiązanie tańsze od tego wskazanego przez Ciebie o ok. 200 zł i naprawdę ok. Widziałem i jak na matrycę TN to ten monitor ma naprawdę niezłe kolory (zwłaszcza po kalibracji) a reszta też jest niczego sobie. DO CS GO jak znalazł.

Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie to niby ma AdaptiveSync w każdym razie ta technologia synchronizacji schodzi u mnie na 2 plan, LG ok tyle ze monitor ma wisiec obok Dell U2414H i nie za bardzo to bedzie wyglądać z tym wystajacym panelem na dole i czerwonymi siatkami wentylacyjnymi po bokach.

Link to post
Share on other sites

No to może Iiyama G-MASTER Red Eagle GB2488HSU.

 

Cena nadal niższa niż tego asusa. Jak na TNke niczego sobie sprzęt. Wygląd też stonowany, obudowa spasowana i powinna jakoś komponować się z Dellem.

 

Imho ogromna zaleta - przy zakupie u autoryzowanego partnera 30 dni gwarancji na piksele/subpiksele.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...