Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Wczoraj kupiłem kartę dźwiękowa Audiotrack Prodigy cube black edition i chcę pobawić się opampami. Szukam takiego który Waszym zdaniem będzie najlepiej pasował do gry CS go. Moje pierwsze wrażenia na standardowym opampie są takie, że można to udoskonalić. Dodam jeszcze, że słuchawki których używam to Kingston hyperx cloud. Bardzo proszę o sugestie

 

Edytowane przez szarusek
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, jednak chcę popróbować. Generalnie chodzi o to, że ciężko znaleźć dobre ustawienie głośności, ponieważ strzały z karabinów są bardzo głośne a odgłos kroków cichy. Mam nadzieję, że jakoś to zoptymalizuje, chyba, że silnik cs'a jest tak zaprogramowany.

 

Dodam jeszcze, że na integralnej karcie dźwiękowej w Lenovo y580 nie było aż tak dużej rozbieżności

 

Edytowane przez szarusek
Link to post
Share on other sites

A czy pzypadkiem nie możesz tego w eq zmienić??? Kiedyś był DFX programowy do takich dziwnych rzeczy ( zwiększanie głośności, zmiana długości i wycinanie pasma ) spróbuj nic nie kosztuje, jakby dobrze szukać :)

https://www.fxsound.com/

Choć na moje takie programy to kau :P

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

do tego co ty chcesz osiągnąć to sie dobrze sprawia cmm 3d i clistalizer i zruwnanie dzwieków (jak dobrze pamietam) w x-fi titanium i otwarte słuchawki jak ts-671   i słyszysz całą plansze tylko jakoś dzwieku już jest taka sobie wtedy 

Link to post
Share on other sites
Generalnie chodzi o to, że ciężko znaleźć dobre ustawienie głośności, ponieważ strzały z karabinów są bardzo głośne a odgłos kroków cichy

takie pozycjonowanie ma gra. Nie wiem na ile w twoim przypadku oznacza "cicho". Poprawić da się troszkę zakupując oampa zdecydowanie skierowanego w górne rejestry pasma, choć dużych zmian już nie oczekuj. Trzeba tez przyznać ,że dynamikę Cube ,to ma przeciętną, dla wielu osób nawet za słabą, co tez przekłada się na wybrzmiewanie pewnych detali. Nie mniej jednak to b. dobry układ pod gry.

 

możesz pomyśleć np. o LME49720NA

Link to post
Share on other sites

( Może tak być ) jest to zewnętrzna dźwiękówka więc może musi być jakiś specjalny program który się tym zajmie... W ogóle microsoft pokpił sprawę i niestety od windowsa visty przyspieszenie audio jest tylko softowe... w XP można było się bawić w modyfikacje pasm itd świetnymi programami które korzystały z hardwaru a nie tylko ze środowiska programowego... Było wiele aplikacji pod audigy 2 gold które zmiatały pod dywan  nowsze karty...

Edytowane przez RafiXll
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...