Skocz do zawartości

Recommended Posts

A czego nie rozumiesz?

 

Sam to napisałeś więc powinieneś ogarnąć

 

Czytalem ze logitech ma swoja karte dzwiekowa ale hyperx sa lepsze

Ja tylko dopisałem tak jak przeczytałeś

 

A ze wyczytaleś że hiper są lepsze to raczej rozwiązanie zagadki jest dość proste

 

Poza tym na forum jest mnóstwo informacji dlaczego logitechy to szrot a hiper to dobre słuchawki a mi się już nie chce tego pisać z 100raz więc odsyłam do wyszukiwarki bo temat był nie jeden raz wyczerpany już do granic

Link to post
Share on other sites

A czego nie rozumiesz?

 

Sam to napisałeś więc powinieneś ogarnąć

 

Ja tylko dopisałem tak jak przeczytałeś

 

A ze wyczytaleś że hiper są lepsze to raczej rozwiązanie zagadki jest dość proste

 

Poza tym na forum jest mnóstwo informacji dlaczego logitechy to szrot a hiper to dobre słuchawki a mi się już nie chce tego pisać z 100raz więc odsyłam do wyszukiwarki bo temat był nie jeden raz wyczerpany już do granic

czyli twoim zdaniem hyperx? tylko zauwaz ze logitech ma swoja karte dzwiekowa i czy hyprki beda tak samo dobre w zgraniu z moja

Edytowane przez clavo800
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dalej leniucha nie chciało się uczyć wyszukiwarki forumowej?

 

Hiper porostu są bo logitech to nie są słuchawki .

A ta ich karta dźwiękowa to jakaś kpina powinni ja do chrupek w gratisie dawać tak jest wybitna

Link to post
Share on other sites
Czytalem ze logitech ma swoja karte dzwiekowa ale hyperx sa lepsze i teraz sam juz nie wiem ktore beda lepsze w moim laptopie?

słuchawki są słabe ale do grania się nadają. Kartę również mają słabą. Hypery, to b. dobre albo wyśmienite ( jak na te z mikrofonem) niewymagające słuchawki ale podłączone pod słabą, zintegrowana kartę ,więc chyba wynik oczywisty ? W dodatku, zawsze możesz kupić dobry, zewnętrzy układ czyli zestaw dużo bardziej przyszłościowy i lepszy.

Link to post
Share on other sites

hyperx również się nadadzą do słuchania muzyki (różnego rodzaju)?

Hypery jeszcze lepiej brzmią w muzyce jak podczas grania. Tutaj niekiedy wychodzą ich niedostatki w pewnym sensie ale w niczym na szczęście nieprzeszkadzające. :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...