Skocz do zawartości

Tani używany laptop do starszych gier


Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić taniego używanego laptopa do 1000-1300zł, nie mam jakiś specjalnych wymagań po prostu zależy mi żeby był jak najmocniejszy procesor i grafika w tym przedziale cenowym no i byle by ekran nie był mniejszy niż 14 cali.

 

Znalazłem takie dwie propozycje: 

http://allegro.pl/lenovo-ideapad-z500-i6353690324.html#thumb/4

http://allegro.pl/dell-latitude-e6430-8gb-320gb-nvidia-1gb-i6185970495.html

 

Lenovo:  Geforce GT 645M, procesor: i5 3210M 2,6ghz

Dell: NVS 5200M procesor: i5 3320m turbo 3,3ghz 

Lenovo ma wyraźnie lepszą grafika ale słabszy procesor no i pytanie czy te pare mhz różnicy daje efekt w grach? i który by lepiej nadawał sie do tego typu rzeczy?

 

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, może jest coś lepszego w podobnej cenie 

Link to post
Share on other sites

No i super, właśnie o to mi chodziło, dzieki wielkie za odpowiedź, zastanawiam się jeszcze gdybym tak zwiększył budżet do 1500+ czy nie znalazła by się jakaś lepsza grafika bo ta 840m niewiele jest lepsza od 645m a 300 stówy trzeba dopłacić.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y580-i-8gb-1000-dvd-rw-win8-gtx660m-i6362659182.html

 

Cóż jeśli patrząc przez cenę to Lenovo co podałeś z 645m wypada najlepiej.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Trudno się zdecydować co lepsze, każdy z tych trzech propozycji ma coś w sobie a to dysk sdd a to matryce matową, a to cene :) a bebechy podobne, ale rozumiem ze ten laptop Lenovo Y580 będzie najmocniejszą jednostką do grania?

 

Czekam jeszcze może ktoś poda jakieś propozycje.

Link to post
Share on other sites

ten lenovo y580 to całkiem przyzwoity sprzęt, jakiś czas temu był dość często polecany w swoich widełkach cenowych, spokojnie pograsz w gry pokroju GTA IV, Saints Row 4, League of Legends na przyzwoitych detalach, a nawet z Battlefield 4 (multiplayer) na niższych ustawieniach sobie poradzi

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wybralem wkońcu y580 z i5 i gtx 660 z matryca hd za takie pieniądze sprzęt bardzo fajny podkrecilem kartę dosyć solidnie i w GTA 5 mogę grać na wysokich a nawet ultra, oczywiście z wyłączonym wygładzanie krawędzi i tam takie popierdolki jak teselacja czy postfx na średnim i średnio 40 klatek jest. Takze wart polecenia, dziękuję też za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...