Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do rozmów, Honor 7


Recommended Posts

Witam,

 

Tak jak w temacie- jestem na etapie kupna słuchawek z mikrofonem do Huawei Honor 7. Obecnie korzystam z jakichś starych znalezionych w szafie, lecz długo już nie pociągną.

 

Słuchawki służą mi głównie do rozmów (czasem długich, zdarza się że 2-3 godz), raz na czas posłucham na nich radia/audiobooka. Fajnie byłoby, gdyby pilot obsługiwał odbieranie/kończenie połączeń i regulację głośności. Z tego co czytałem, nie zawsze pilot współgra z telefonem, więc byłbym wdzięczny za pomoc w dobraniu.

 

Przejrzałem forum oraz temat "polecane" i wybrałem wstępnie 5 modeli:

- Snab Overtone EP-81M

- Snab Overtone EP-101M

- Apple EarPods

- Jays a-Jays Four

- SoundMAGIC E10S

 

Z tego co widziałem, regulację głośności ma tylko Jays oraz Apple. Ceny Jays i Soundmagic są dużo wyższe, pytanie czy jest sens tyle wydawać do moich zastosowań?

 

Faworytem na chwilę obecną jest Apple (cena w miarę, pilot spełnia obie funkcje), pytanie tylko czy będzie obsługiwać Huawei? A może macie inne propozycje?

Link to post
Share on other sites

A nosiłeś Apple?

Ja posiadałem i je od razu odstawiłem bo co chwile słuchawki wypadały

a słuchawki od Samsunga sgs6?

Nie, nie nosiłem. Fakt faktem, jak sobie przypomnę słuchawki douszne sprzed iluśtam lat (jakie były przy walkmanach czy odtwarzaczach CD) to masakra jakaś, wylatywało mi to przy każdej okazji. Słyszałem jednak że właśnie te od Apple'a mają inny kształt i jest całkiem ok. Z tego co widzę, słuchawki Samsunga też byłyby w porządku, choć mają one podobną budowę do earpod'ów -> nie wypadają Ci?

 

 

dołożyłbym do tego jeszcze brainwavz delta - lecz one niestety nie mają regulacji głośności 

Jeśli google mnie nie oszukał, to one w ogóle nie mają mikrofonu?

Link to post
Share on other sites

Słuchawki do jabłka nie działają na androidach i odwrotnie chodzi o pilot masy są w innych pomach

Coś tam działało ale już nie pamiętam co działa a co nie w każdym bądź, razie pełnej obsługi nie ma

Link to post
Share on other sites

Mój błąd, jednak znalazłem brainwavz delta z mikrofonem. Niestety, oficjalny dystrybutor informuje że mogą nie działać z Huawei.

 

bleck55, dzięki za info. A masz pojęcie na co zwrócić uwagę żeby wszystko działało?

Link to post
Share on other sites

Nie, nie nosiłem. Fakt faktem, jak sobie przypomnę słuchawki douszne sprzed iluśtam lat (jakie były przy walkmanach czy odtwarzaczach CD) to masakra jakaś, wylatywało mi to przy każdej okazji. Słyszałem jednak że właśnie te od Apple'a mają inny kształt i jest całkiem ok. Z tego co widzę, słuchawki Samsunga też byłyby w porządku, choć mają one podobną budowę do earpod'ów -> nie wypadają Ci?

 

 

Jeśli google mnie nie oszukał, to one w ogóle nie mają mikrofonu?

One właśnie nie bo mają jeszcze gumkę na sobie, a konstrukcja taka sama :) przynajmniej dźwięk trafia do uszu a nie do otoczenia :)

Link to post
Share on other sites

Będzie na pudle od słuchawek pisało albo for aple albo for android

No tak, ale mimo że brainwavz delta są przeznaczone na androida, to m.in. z huawei mogą nie działać (skoro oficjalny dystrybutor o tym pisze, to coś musi być na rzeczy).

Link to post
Share on other sites

stary huawei pewnie nie zadziała z delta, ale spokojnie :) nowy zadziała, bez obaw :)

 

Okazuje się właśnie że z Honorem nie działa. Z deltą na pewno współpracuje seria P (P8, P9).

 

A co z jakimiś słuchawkami Xiaomi? Np piston v2/v3?

Link to post
Share on other sites

Dobrze że drążysz, czasem warto ;)

 

Oficjalny dystrybutor na Polskę zamieścił taką informację przy opisie produktu:

http://audiomagic.pl/brainwavz-3/brainwavz-delta-2

 

Ponadto zapytałem o współpracę z moim telefonem, a to co dostałem w odpowiedzi zamieściłem powyżej (zgodność zweryfikowana przez klientów/pracowników).

Edytowane przez sando
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...