Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, potrzebuję nowego PC z budą.


Bez windowsa. 


Pc będzie do wszystkiego, głównie gier.

Wymagania: wodne chłodzenie, dobra integra dzwiękowa na Mobo.


Będę overclockował.


Najlepiej z jednego sklepu i żeby to od razu złożyli.


Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez roxorek
Link to post
Share on other sites

Będziesz kręcił ale sam PC nie potrafisz złożyć......

Bo wiem jak się kręci, a czasu, żeby sprawdzać 50 testów produktów niestety brakuje dlatego poprosiłem tu o pomoc, bo nie chce przepłacać tylko za logo firmy. 

Next time jak masz zamiar hejtowac, to po prostu nie komentuj. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Czyli wyjaśniłeś dlaczego napisałeś temat, rozumiem ze oczekujesz abyśmy ci podali jak najlepsze podzespoły cena/wydajność. Ale nie wyjaśniłeś sprawy czemu sam nie złożysz.Wybacz ale śmierdzi mi to jakoś. Ktoś kto wie czego chce wie jak to złożyć, ba nawet sam by wolał. Nawet mam watpliwości czy podkręcać umiesz (procesor).Nie Hejtuje, sam dobrze wiesz co umiesz a co nie, według mnie (tak o tym co napisałeś , kolega wyżej ładnie podkreślił), jak nie można nie umieć składać a umieć podkręcać. Pomyśl czy to nie przerost formy nad treścią w twoim przypadku.

Link to post
Share on other sites

Czyli wyjaśniłeś dlaczego napisałeś temat, rozumiem ze oczekujesz abyśmy ci podali jak najlepsze podzespoły cena/wydajność. Ale nie wyjaśniłeś sprawy czemu sam nie złożysz.Wybacz ale śmierdzi mi to jakoś. Ktoś kto wie czego chce wie jak to złożyć, ba nawet sam by wolał. Nawet mam watpliwości czy podkręcać umiesz (procesor).Nie Hejtuje, sam dobrze wiesz co umiesz a co nie, według mnie (tak o tym co napisałeś , kolega wyżej ładnie podkreślił), jak nie można nie umieć składać a umieć podkręcać. Pomyśl czy to nie przerost formy nad treścią w twoim przypadku.

Sam mogę złożyc, ale preferuję wszystko z jednego sklepu, bo np. teraz mialem taki problem, że pc źle działał i nie dało się stwierdzić czego to wina i musiałem wszystko zwrócić i wysyłać do kilku sklepów. Wolałbym uniknąć takich problemów ponownie, jakby znów jakieś chore rzeczy z PC się działy :) A jak już zamawiać z jednego sklepu to i mogliby od razu złożyć, right? :)

Link to post
Share on other sites

Sam mogę złożyc, ale preferuję wszystko z jednego sklepu, bo np. teraz mialem taki problem, że pc źle działał i nie dało się stwierdzić czego to wina i musiałem wszystko zwrócić i wysyłać do kilku sklepów. Wolałbym uniknąć takich problemów ponownie, jakby znów jakieś chore rzeczy z PC się działy :) A jak już zamawiać z jednego sklepu to i mogliby od razu złożyć, right? :)

Umiesz podkręcać a nie umiesz złożyć?

Jak nie można było stwierdzić czego to wina że komp źle chodzi?(dziwne)

Wybacz ale nikt nie tknął by mojego kompa za 10k

Link to post
Share on other sites

No nie przesadzajcie, że łatwiej jest złożyć kompa niż podkręcać -_- Tzn raczej ludzie zaczynają od podkręcania niż składania. Poza tym podkręcać można na parę sposobów i oczywiście lepiej lub gorzej. W tym wypadku głównym problemem będzie chłodzenie wodne, bo jakoś mi się nie widzi, aby któryś z net sklepów podjął się składania kompa z jakimś rozbudowanym zestawem. A no i  jeszcze do 'pierwszości' dużo osób umie składać kompa chłodzonego powietrzem, ale z chłodzeniem wodnym już chyba mniej...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...