Skocz do zawartości

Przejściówka 8pin w pudełku


Recommended Posts

Cześć. Mam dosyć prosty problem a raczej wątpliwość. Nie jestem pewien czy kupując kartę graficzną, która ma wejście zasilania 8 pin, otrzymam w pudełku przejściówkę 6pin->8pin. Weźmy za przykład MSI GTX 1070 Armor. To źródło mówi że przejściówka jest: http://wccftech.com/review/msi-geforce-gtx-1070-armor-x-oc-review/ natomiast we wszelkich video unboxingach wydaje się jej nie być. Nie wiem po prostu czy dokupywać osobno czy będę żałował wydanych pieniędzy. Ktoś coś wie? :)

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie mogę teraz dokładnie sprawdzić modelu, ale jest to Chieftec moc 550W. Ma tylko 2x 6pin PCI-E, bez rozgałęzień. Na pewno potrzebuję przejściówki, tylko właśnie źródła internetowe nie są spójne co do zawartości pudełka.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie mogę teraz dokładnie sprawdzić modelu, ale jest to Chieftec moc 550W. Ma tylko 2x 6pin PCI-E, bez rozgałęzień. Na pewno potrzebuję przejściówki, tylko właśnie źródła internetowe nie są spójne co do zawartości pudełka. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Podaj dokładny model zasilacza, bo są jego dwie wersje z czego jedna może być za słaba do zestawu z tą grafiką.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Jedyna odpowiedź w tym temacie która miała sens to pierwsza i dziękuję. Reszta jest bez sensu. Ktoś sugeruje że zasilacz 550W z 2x 6pin nie zasili karty z 1x8pin, ktoś inny mówi że w 5 sekund sprawdzę swoje wtyczki mimo że moje pytanie w ogóle ich nie dotyczy, a jeszcze ktoś uważa że MSI w kilka godzin mi napisze odpowiedź. Już podziękuję za wszelką pomocną pomoc. Temat zostawiam, pomogę sobie sam.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Bezsens to twoje podejście do oferowanej pomocy, pytasz się co jest w pudełku z bliżej nieokreśloną grafiką z 8 pinami we wtyczce zasilania, serwując link do MSI GTX 1070 Armor sugerując chyba że niby to chcesz kupić. Uszanuj innych chęć pomocy i czas poświęcony banalnemu problemowi/wątpliwości, ZERO wkładu i chęci własnych.


Poza tym temat się nie zostawia, ale prosi się moderatora o zamknięcie.

Edytowane przez Mariusz21_21
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...