Skocz do zawartości

Smartfon do 700zł w porywach do 800.


Recommended Posts

  • mój budżet : 700zł, ewentualnie mogę dołożyć do tych 800 jeśli będzie to opłacalne i telefon będzie mi się podobał
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Kupić chcę przez internet, jakieś sklepy ew. allegro.
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5 cali minimum
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Codzienny użytek, najczęściej internet i czasami robienie zdjęć, fajnie by było też jakby miał wytrzymałą baterię :)
  • moje najważniejsze wymagania : Full HD, aparat który nie robi rozmazanych zdjęć

 

Sam z siebie myślałem nad Xiaomi Redmi Note 3 Pro, design mi przypasował i specyfikacja jest chyba całkiem ok. Ale czekam na jakieś opinie :P

 

Link to post
Share on other sites

Dasz radę odblokować bootloader i wgrać miuipolska albo rom global?

Na stronce xiaomi jest napisane że mają wgranie miuiglobal z jęz. polskim, czym się to różni?

 

Xiaomi robią słabe zdjęcia. 

P8 Lite, tylko on ma HD

P9 Lite

P9 Lite troche nie w cenie. P8 te HD :/ Ogólnie jakoś nie jestem przekonany do Huawei.

Link to post
Share on other sites
Na stronce xiaomi jest napisane że mają wgranie miuiglobal z jęz. polskim, czym się to różni?

 

P9 Lite troche nie w cenie. P8 te HD :/ Ogólnie jakoś nie jestem przekonany do Huawei.

Nie ma żadnej stronki xiaomi w Polsce. To sklep który ktoś sobie otworzył, sprowadza telefony i sprzedaje i w dodatku tej sklep jest odradzany.

 

Co to P9 lite to jest tańszy bo pochodzi od operatora. Ktoś go dostanie w abonamencie i chce sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Odblokowanie bootloadera jest banalnie proste jak i samo wgranie miui polska.

Jak coś mogę pomóc.Miui polska różni sie od globala tym ze jest praktycznie w 100℅ spolszczone,global na poziomie 90-95%.

Ważne jedynie jest aby nie dostać jakiejś chińskiej wersji.Sam global jest całkowicie okej i wydaję mi sie że nawet nie trzeba go zmieniać na miui polska.

 

Na alliexpres można kupic od goldway`a z global romem oraz ze specjalną opcją opcja pakowania przesylki ktora cie uchroni przed vatem.Dzisiaj podliczalem ile takie kupno wyjdzie i za wersje 3/32 gb wychodzi dokladnie 200 dolarów.Czyli zmieścisz sie w budżecie,w polsce musisz liczyc stowke (zł)wiecej.Ale za to mniej problemów z gwarancją.

 

Jedyny według mnie argumentem,ktory nie przemawia za kupnem tego telefonu jest średni aparat,ale daje radę!Przy dobrym oświetleniu zdjęcia bardzo dobre,w nocy pomaga hdr,jedyne problemy są z ostrością przy bardzo bliskim fotografowaniu jakiejś rzeczy.Coś ala zdjęcia makro.

 

Ale za to mocny procesor z 3gb ramu 5,5cala i miażdżąca baterią 4000mah za 800zł?Nie ma szans na lepszy telefon,jest za to szansa na telefon z lepszym aparatem.Wybor nalezy do ciebie.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Z tego co słyszałem sklep ibuygou.com ma zawarte porozumienie z serwisem xiaomi we wroclawiu.Lecz nie jestem w 100℅ pewny czy dalej to obowiązuje i na jakiej zasadzie działa.

 

https://miuipolska.pl/polski-serwis-xiaomi-z-ibuygou-com/

 

Zostaję też opcja zakupu na allegro telefonu gdzie niektórzy sprzedawcy oferuja zazwyczaj rok gwarancji u nich w sklepie.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

nie ma serwisu Xiaomi w PL, są tylko serwisy sprzedawców, ten z Wrocławia robi proste naprawy dla IBG, poprzednio robił też dla sklepu XiiaomiForSale, ale się wycofał,  i ludzie zostali bez polskiej gwarancji!

Tanio i pewnie kupisz u goldwaya, z global romem, dla polaków są  jakieś bonusy, możesz z polskim przedstawicielem ustalić szczegóły http://telchina.pl/hong-kong-goldway-wspolpraca-promocje-pomoc-t12201.html

 

Ale mimo wszystko pomyśl o leEco 2

Edytowane przez gramacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...