Skocz do zawartości

Smartfon GPS, muzyka [800-1200 zł]


Recommended Posts

Cześć,

 

poszukuję następcy dla LG G2 Mini

 

  • mój budżet : 800-1200 zł (w razie czego jest w stanie nieco podnieść)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklepy internetowe, allegro, ibuygou, aliexpress
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : do 5" ale jestem w stanie znieść minimalnie więcej
  • preferowany system mobilny : Android (MIUI)
  • do czego będę używać urządzenia : słuchanie muzyki na słuchawkach, nawigacja do samochodu (Yanosik, Automapa), przeglądanie internetu, granie w proste, niewymagające gry typu Total Snooker, oczywiście dzwonienie i smsy :)
  • moje najważniejsze wymagania : dobra jakość dźwięku na słuchawkach, dobrze działający GPS, stabilizacja obrazu w aparacie (nie jest to absolutnie konieczne)

 

To są główne wymagania, zakładam, że w tym budżecie szybkość i płynność działania to standard :)

 

Zaznaczam, że nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem:

- nie gram w wymagające gry,

- wifi używam maksymalnie godzinę dziennie,

- bluetooth podczas jazdy samochodem (zestaw głośnomówiący), ok.1-2 h dziennie,

- gps sporadycznie, kilka razy w miesiącu.

 

Skłaniam się ku Xiaomi. Poczytałem o tej marce oraz telefonach i prezentują się one naprawdę ciekawie - zwłaszcza w stosunku cena/jakość biją dostępne w Polsce Samsungi, LG czy Sony na głowę. Nie skreślam oczywiście powyższych producentów, jednak mam ochotę spróbować jakiegoś Chińczyka :).

 

Moje typy:

 

Xiaomi Redmi 3 PRO 3GB RAM/32 GB pamięci wew.- cena ~670-700 zł

Xiaomi Mi4S 3GB RAM/64 GB pamięci wew. - cena ~1100 zł

Xiaomi Mi5 3GB RAM/64 GB pamięci wew.- cena ~1500-1600 zł

 

Co do Mi5, ekran ma większy niż 5", jednak wymiarowo jest ok. Miałem w ręce Sony M4 Aqua, który ma 5", jednak gabarytowo jest nawet nieco większy niż Mi5, więc tutaj nie ma problemu. Mi5 nieco przewyższa budżet, i tutaj pojawia się pytanie - czy jest sens dopłacać do flagowca, kiedy tak naprawdę nie wykorzystam jego potencjału? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi oraz ewentualne inne propozycje.

Edytowane przez ciechu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...