Skocz do zawartości

Nowa drukarka do 600 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kato28,

Recommended Posts

Witam, szukam drukarki( urządzenia wielofunkcyjnego w kolorze ) do kwoty podanej powyżej, będzie używana sporadycznie , miałem poprzedni 2x hp i epson wszystkie padły miesiąc ew 2 po gwarancji, mój znajomy pracuje w urzędzie miasta i gminy i też nie poleca hp ponieważ zamówił 30 sztuk laserowych i 26 padło w ciągu miesiaca po czym wymienili na 14 sztuk kyocery. Czy w tej kwocie znajdzie się coś sensownego od Brothera? 

Link to post
Share on other sites

Użytkuję brothera DCP-375CW od ~5 lat i DCP-J140W ponad 3 lata i nie ma problemów z zasychaniem nawet po ponad miesiącu nieużywania, ponieważ te sprzęty mają wbudowaną funkcję samoczyszczenia, która po ustawieniu godziny automatycznie uruchamia się codziennie ~12:00. Polecam te drukarki, nie mam żadnych problemów, j140w pracuje po wifi, 375cw po lanie, oba jadą na zamiennikach ActiveJet i nic się z nimi jeszcze nie stało. Nie wiem jaki będzie odpowiednich tych urządzeń z nowych serii, niech się wypowie ktoś, kto jest na bieżąco w temacie ;d

Edytowane przez pawelczykesik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ta opcja samoczyszczenia jest przydatna, szczególnie gdy niedużo drukujesz. Także wymienione powyżej brothery godne polecenia, tym bardziej, że zamienniki tuszy mają tanie,nawet oryginalne tusze są w dobrej cenie, ale zamienniki jakością nie odbiegają, wiec po co przepłacać. Brother J105 też dobre urządzenie i tanie w eksploatacji, często polecane wielu użytkownikom. Generalnie to wiele brotherów ma tanie zamienniki, często polecane activejety, jetworldy, większość tych zamienników do brothera jest dostępnych w dobretonery.pl Jeszcze z tańszych urządzeń to polecę Brothera J100, ale skoro jesteś w stanie wydać więcej to na Twoim miejscu brałbym J105 lub któryś z wymienionych wcześniej modeli.

Edytowane przez Kato28
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...