Skocz do zawartości

LG G5 vs OnePlus 3 który lepszy?


Recommended Posts

Mógłbyś napisać jeszcze do czego będziesz używać.

No ok nie chcesz to nie ale to bardzo udana konstrukcja. Super płynny, świetny ekran i bdb aparaty no i te wykonanie rewelka. Cena też bdb.

Mimo wszystko jednak poznałbym jakieś argumenty dlaczego nie.

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś napisać jeszcze do czego będziesz używać. No ok nie chcesz to nie ale to bardzo udana konstrukcja. Super płynny, świetny ekran i bdb aparaty no i te wykonanie rewelka. Cena też bdb. Mimo wszystko jednak poznałbym jakieś argumenty dlaczego nie.

na ceneo P9 jest najtaniej za 2087zł wiec cena nie jest najlepsza i 3GB to za mało, myślę że za tak dużą kwotę powinno już byc 4GB ramu.

Link to post
Share on other sites

Można już kupić za 1500 a za 1600 to już z zamkniętymi oczami z przedłużenia umowy. Nie mają brandu operatora.

3gb to już jest wystarczająca wartość bo wątpie że Jesteś aż takim hard userem żeby nie starczało. Jak mi starcza to Tobie pewnie też starczy.

Link to post
Share on other sites

na ceneo P9 jest najtaniej za 2087zł 

Ceneo  :wariat:

 

Zobacz na olx/allegro z przedłużenia umowy po ile śmigają, jest sporo sztuk za ok 1500-600, a czasami można wyłapać taniej.

 

Jak P9 Tobie nie pasuje to zobacz S7. 

Wgl gdzie chcesz kupić tego OP3? 

Z tych dwóch ogólnie lepszy będzie G5, przede wszystkim za aparat.

Link to post
Share on other sites

1+3 jest najwydajniejszym telefonem pierwszego półrocza 2016, nieznacznie wyprzedzając Vivo Xplay 5 i LeEco 2 MAX.  Z tej trójki LeEco wydaje się być najciekawszą propozycją. Marka ma bardzo dobre opinie na forum o chińskich telefonach.

Edytowane przez gramacz
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, miałem wiele telefonów z najwyższej półki od wielu lat, i teraz postanowiłem sprawdzić czy OnePlus naprawdę dojrzał do tego miana "flagship killer" i mogę spokojnie powiedzieć że tak! Telefon nie jest doskonały ale za te pieniądze nie ma absolutnie żadnej konkurencji. Wolałbym kupić 2 razy 1+3 niż jednego S7,HTC 10, G5 itd.

Link to post
Share on other sites

A co Ci w s7 nie spasowało?

 

Nie tyle co nie spasowało ale za połowe mniej mam praktycznie taki sam telefon. O ile ciężko było mi uwierzyć w opłacalność 1+1 i 1+2, to z recenzji wyglądało na to że 1+3 nie jest już zabawką żeby utrzeć nosa Samsung'owi itd tylko prawdziwym produktem (co zwłaszcza widać w formie i treści nowych reklam).  

 

Do tego muszę dodać że od kiedy mam 1+3 a to już prawie 2 tygodnie, ciężko mi uwierzyć że ten telefon kosztował mnie mniej więcej połowe z sumy jaka dałem za Note 4 czy Nexus'a 6P. Gdybym nie znał marki i ktoś by mi powiedział że to telefon za 600€ albo więcej uwierzyłbym ponieważ niczym nie odstaje od dużo droższej konkurencji. 

Link to post
Share on other sites

Aparat jest na pewno lepszy od tego z Note 4 oraz S6E, ma więcej szczegółów niż ten z 6P ale nie radzi sobie aż tak dobrze w słabym świetle (co nie znaczy że nie daje sobie w cale rady) za razem w 2 ostatnich Nexus'ach Google/Huawaii postawili wszystko na zdjęcia w nocy. Ale 2 tonowy flasz w ekstremalnych ciemnościach bardzo dobrze się sprawuję oraz OIS jest wielką zaletą w 1+3, wszystkie filmiki na 6P obojętnie czy w 1080p 60fps czy 4k wyglądały jak bym miał parkinsona... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...