Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Tak jak w temacie planuje kupić nowy komputer bo stary już czasami nie daje rady :)

 

Posiadam nową karte graficzną radeon r9 285 XFX 2gb, oraz zasilacz XFX 500W XT500(czy nie bedzie za słaby?) i tu jest moje pytanie czy pomoglibyście mi dopasować mobo,procesor,ram,obudowę do tych podzespołów.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry (głownie csgo )
  • Maksymalna kwota :2500-3000
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :Pod koniec wakacji :)
  • Których części potrzebuję :Mobo,ram,procesor,obudowa
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :1920x1080 BENQ XL2411Z
  • Specjalne wymagania : celowałbym tutaj w jakaś i5 skylake albo i7 :)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :SSD corsair mx180,dysk WD GREEN 1,5tb(na dane),radeon r9 285 XFX 2GB, zasilacz XFX 500W XT500
  • Własna propozycja zestawu -

 

Dzieki z góry

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez nexo123
Link to post
Share on other sites

1 x Intel Core i5-6600K /3.5GHz, 6MB, LGA 1151, BOX/1 x Asus Z170 Pro Gaming /intel Z170, DDR4, LGA1151/1 x Corsair 8GB (2x4GB) 2400MHz CL14 Vengeance LPX1 x SilentiumPC Fortis 3 HE14251 x SilentiumPC Aquarius X70 Pure Black (b/z)
2306zł

 

Do tego zainteresuj się toptech cashback i zwrotem 150zł z racji na zakup płyty objętej promocją.

 

Chcesz podkręcać więc CPU z odblokowanym mnożnikiem, 2*4GB RAM DDR4, cichy i wydajny cooler CPU, dobrze wyposażone mobo z mocną sekcją zasilania, do tego case w postaci Aquariusa X70 z oknem, w standardzie trzy wentyle 120mm z regulatorem obrotów, coverem na PSU i kompletem filtrów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...