Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

 

 

Jedynym wyjątkiem jest Medal Warfare 3 gdzie przy włączonym frapsie gra ścina i myszka się powiesza-po prostu fraps jakoś w nią ingeruje a gra się nie odnajduje.
Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie facet zanim wkleisz gdzieś coś"Call of Duty Modern Warfare 3 " powodzenia że  frapsem ugrasz na multi niezależnie jaki masz procesor itp ;P

 

ORTOGRAFIA!

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Właśnie! Sprawdzaj to Nowaj bo nie jedna myszka się już od tego powiesiła. Jak już ktoś "w nią ingeruje" to potem się biedactwo nie może odnaleźć i popełnia samobójstwo. To metafora gwałtu, dla niekumatych. Za swoją nieuwagę dostaniesz medal. Warfare 3 oczywiście. 

Link to post
Share on other sites

A ty się misiu naucz pisać po polsku, chyba, że jesteś w szoku, bo w "Medal" Warfare" (?!) powiesiła ci się myszka.



Moja jest bez kabla, więc nie ma jak się powiesić :]

Link to post
Share on other sites

Po prostu (na dwóch pcetach sprawdzane dokładniej e2160+gt9500ddr3 i x240+4850 ddr5) mw3 multi łapie spadki fpsów dość odczuwalne że ciężko coś ubić,a objawia się to tym że myszka lubi się wtedy zawiesić/zlagować.I jest to tylko i wyłącznie spowodowane frapsem polecam samemu sprawdzić ;) Może i była nie składna dla tego kto chce ją negować;P

Wybacz że nie napisałem to gwarą profesjonalną,ale myślę że jak byś trochę ruszył czerepkiem to zrozumiał byś sens wypowiedzi;]

Edytowane przez 00uvo00
Link to post
Share on other sites

A w jakim regionie kraju mówi się "Medal Warfare" ? Gwara profesjonalna ? Litości. Moja trzyletnia bratanica składa bardziej profesjonalne wypowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Dobra koniec tematu,nie przepadam za gburami co przyczepiają się na forum by trochę potrolować,co z tego że przeinaczyłem nazwę gry skoro napisałem coś znaczącego.Cóż gbur gburowaty pozostanie a mi szkoda na to czasu z resztą to nie temat ani miejsce na sprzeczki :] zapraszam na pw jak chcesz dalej trolować.żegnam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wybacz że nie napisałem to gwarą profesjonalną,ale myślę że jak byś trochę ruszył czerepkiem to zrozumiał byś sens wypowiedzi;]


Ja też nie rozumiem tych wypowiedzi. Przestań się kompromitować i prowokować niezdrową atmosferę. 
Napisałeś jakieś pierdoły i nie umiesz się z nich wytłumaczyć - deal with it - ale za każde kolejne wycieczki personalne dostaniesz po nosie.
Link to post
Share on other sites

Ehh zagrajcie -zrozumiecie,z resztą google też nie boli " http://www.modernwar.pl/forum/111-Call-Of-Duty-Modern-Warfare-3-Problemy-techniczne/89743-Problemy-z-Myszk%C4%85-lagi--%C5%9Bci%C4%99cia-MW3.html ".A do Ciebie Nowaj skoro przyczepiłeś się o dykcję nawet nie sprawdzając o co chodzi w mojej wypowiedzi to jesteś tylko gburowatym ignorantem.Myślę że każdemu zdarzyło się kiedyś przeinaczyć jakieś słowo-nazwę-cokolwiek,jednak ciężko już być człowiekiem w tych czasach.

A jeśli to konieczne to proszę o tą karę za odpowiedź ;]

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o przejęzyczeniu, tylko o fakt, że zamiast się poprawić brniesz dalej i piszesz bzdury w rodzaju "profesjonalnej gwary". Twoja wypowiedź była sformułowana w taki sposób, że nawet gdybym na nią nie trafił to z całą pewnością wkleiłby ją tutaj ktoś inny. Swoją postawą dobitnie pokazujesz, kto tutaj jest gburem, w dodatku bez jakiegokolwiek dystansu do siebie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Właśnie dzisiaj podkręciłem sobie porty USB tak aby mi myszka śmigała na 500Hz.

Nie wiem co w tym śmiesznego... kiedyś tak się robiło z myszkami z wyjściem PS2 oraz na szczurach typu IE 1.1 / 3.0 :rotfl:  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...