Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Michał, nie pochwałami żyjemy, choć dostać takową jest miło, jeśli sami czujemy, że jest zapracowana.

Domniemam, że chodzi o user-a z nick-em pierońsko elektryzującym...

"Drwa młode i buńczuczne szybko dogorywają, nie zostawiając ciepła ni wrażenia..." :)

Poza tym...

Zachorowałem śmiertelnie. ;)

http://www.koris.pl/index.php?p1296,audio-physic-kronos

Bez komentarzy proszę.

Link to post
Share on other sites

Te pochwały to w ogóle badziewie i świadczy o tym właśnie to, że taki typ ma ich więcej niż np voxcrodi, Max, Arek, albo Ty czy ja ;)

Czuje sie urazony nie bedac wymienionym tutaj :)

nV Pany rzecz jasna.

Link to post
Share on other sites

Michał. Nie poruszam się w świecie wirtualnym. Te kolumny słuchałem, dotykałem... Zwariowałem. Na wzmacniaczu:http://sklep.fusic.pl/p,pl,1286,luxman+l-509u+-+autoryzowany+dealer.html

Chcesz parafrazę?

"To jest bardziej ekscytujące niż sex..." Moja się obraziła. ;)

@GreQonE. Nie martw się. Jak w fizyce. Gorące gwiazdy szybko gasną. Pozostanie jeno pył i być może grawitacja. :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

wallping612

2011-02-12

22:41

 

Chciałbym zaprosić wszystkich na moją stronę internetową: http://www.swiatkomputerow.npx.pl

Skomentuj

barszcz

2011-02-12

22:46

 

Co za SPAM?!

Skomentuj

 

Co za SPAM?!

Skomentuj

Patrick.

2011-02-12

22:56

 

A ja chciałbym cie zaprosić na inną stronę internetową : ) Mogę podać ci linka ?

Skomentuj

 

A ja chciałbym cie zaprosić na inną stronę internetową : ) Mogę podać ci linka ?

Skomentuj

d i l

2011-02-12

23:11

 

W O N ! ! !

Skomentuj

;)

Link to post
Share on other sites

Po co Ci 5GHz? Zacznijmy od tego, że ich nie osiągniesz, choćby patrząc na wiedzę jaką aktualnie posiadasz, a kończąc na tym że chłodzenie powietrzne nie da rady.

osiągne na luzie.

Kolega ten sam procesor podkręcił do ponad 6ghz i trzyma temperature max 60stopni na chłodzeniu powietrznym

Mowa o i5 750.
Link to post
Share on other sites

Chłopczyk, używasz kradzionego softu i jeszcze prosisz na forum żeby Ci z nim pomóc :D Dzwoń na bezpłatną infolinię pod 997.

Nie przesadzaj , jesli ci ulzy to kupuje orginalna wersje w dniu premiery chlopczyku ;) dzeki becie czekam z wielka niecierpliwoscia na ta gre , a ze nie mam w co grac to z checia pyknal bym pare partyjek w multi , a w bete gram z czystym sumieniem bo traktuje to jako demo, wlaczam jakies 2 misje ze srodka gry zeby sie nie zapoznawac z fabula , bo czekam na orginalna fersje , i uwazam ze crtexs , sam wypuscil ta bete zeby narobic, szumu w okol tej gry , i pokazac pc towca ktozy sadzili ze wersja na pc jest gorsza , przez konsole , ze wcale tak nie jest , ze optymalizacja jest poprostu super.

dołóż do fortisa, bowiem ja jestem jego posiadaczem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...