Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

"pewnie tez nie walisz niemca w kask bo to grzech marnowac nasienie, co? kazdy ma prawo wyboru, a czy bedzie mogl pozniej spac spokojnie to jego sprawa."

rozwalił mnie ten tekst :co: słyszałem już to kiedyś tzn. to co podkreśliłem :sciana: nie no ludzie czasem piszą takie głupoty, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :D
Link to post
Share on other sites

ale MJ

on raczej miał rację, przynajmniej w karczmie

nie wiem jak się miały jego posty w innych tematach, ale mimo mojej serdecznej prośby nie chciałeś się zastosować do ogólnie przyjętych zasad, więc user, do którego skierowałeś wyżej cytowane słowa ponowił prośbę o nie pisanie posta pod postem

i jeśli chodzi o temat w karczmie - ja będę bronił jego zdania

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no on się za bardzo pakuje w nie swoje sprawy...

na Pan mi mozesz mowic :cry:

 

zreszta jak jest temat i jest forum i jakis koles czepia sie drugiego kolesia o cos gdzie sam to robi to tak troche az zal nie zareagowac, mistrzuniu :cry:..

 

co do chu@jowal to chyba wiadomo ze jest to nad wyraz uciazliwe ze strony niektorych wrzucanie w wypowiedz słow ( zdan) typu : ''ch..", "ch..u", "ochu....ales" itp )..

 

 

a poza tym to przestrzegam przed przyjeciem mlodej akacji na klate: boli ;)

Link to post
Share on other sites

@MJ

zbyt nerwowy jesteś

ja Cię tylko serdecznie (przynajmniej w miarę) prosiłem, żebyś nie pisał posta pod postem w karczmie coby ogólnie przyjętego porządku nie burzyć

do karczmy jest wstęp wolny, nie zabronię Ci wpadać tam na browca

jeśli nie chcesz to nie, ale sam podjąłeś taką decyzję, nikt nie dał Ci urlopu, więc jak coś to bez pretensji

i wg mnie Qpers ma rację - to naprawdę lipny powód do obrażania się

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Już usunięte ale przezornie zrobiłem rano kopie ;)

 

"idź do karytasu jesteś największym h.... dzieckiem neo ludzie ci mówią a ty swoje skończ podstawówkę specjalnie dla ciebie utworzą nową taśmę produkcyjna żeby ci h... na głowie stanął

 

po co amd pozwala odblokowywać procki poco jesteś dziecko neo??"

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...