Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość Existimati

Nadwrażliwość? Z tego, co pamiętam, potraktowałeś mnie dość niemiło kiedyś, więc czuję niepewność. Nie wiem, czy to Ty odpowiadałeś ze przywrócenie mojego konta, ale mimo wszystko dziękuję. Będę się pilnował i nie zamierzam tworzyć wielu kont, będę grzeczny.

 

Dziwi Cię użycie wyglądu jako zalety? Dlaczego? W dzisiejszych czasach ludzie patrzą na wygląd. I znowu - trzeba umieć wartościować zalety i wady. Oczywiście są tacy, którzy złożą sprzęt będący maksymalnie wydajny w danej kwocie. Inni będą osiągać kompromis między wyglądem, a wydajnością. O ile nie uda się preferowanego wyglądu osiągnąć przy maksymalnej wydajności.

 

A co do testów - czy ludziom naprawdę trzeba podawać wszystko na tacy? I wracam do kwestii argumentów. Argument z założenia jest czymś, co ma przekonać rozmówcę do jakiegoś stanowiska. Na takich forach, w takich tematach, raczej nie chodzi o to, by kogoś przekonywać do zakupu. Chodzi tylko o sugestie, wskazanie możliwości. Z tego powodu sugestie, jak i cała rozmowa, mogą mieć nieco bardziej swobodny charakter. Uważam, że można wyrazić tam opinię o małym znaczeniu. Także wiadomo, że test łatwo znaleźć. Wystarczy wejść na YouTube i tam poszukać po wpisaniu nazwy produktu. Zajmuje to tylko kilka sekund. Gdyby każdego tak skrupulatnie traktować, to sporo czasu i nerwów by się na to straciło.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak na osobę powołującą się na "ranking gpu i cpu" i "wystarczy wejść na YouTube"  masz oszałamiająco wiele do powiedzenia. 

 

Prawienie obrony w "złote myśli" również nie sprzyja długiej karierze na forum, a właśnie wsuwasz się do szufladki oznaczonej "obserwacja/ban".

 

Dziwi Cię użycie wyglądu jako zalety? Dlaczego? W dzisiejszych czasach ludzie patrzą na wygląd. I znowu - trzeba umieć wartościować zalety i wady.

 

Ludzie których interesuje wygląd mają własne oczy. To co piszesz nazywa się spamem.

 

czy ludziom naprawdę trzeba podawać wszystko na tacy?

 

Podajesz pustą tacę i czekasz na owacje. Ten frazes bawi, gdy wychodzi spod tego samego pióra co: "Mam i polecam - znajdź sobie film na YouTube".

 

Na takich forach, w takich tematach, [...] Chodzi tylko o sugestie, wskazanie możliwości. Z tego powodu sugestie, jak i cała rozmowa, mogą mieć nieco bardziej swobodny charakter. Uważam, że można wyrazić tam opinię o małym znaczeniu.

 

Dział ZK nie jest kącikiem zwierzeń. W grę wchodzą często duże kwoty, więc  to najbardziej rygorystyczna część forum. Nie służy do tego co Ty uważasz. Jeśli dostrzegasz małe znaczenie swoich opinii, to nie powinieneś mieć problemu z zaniechaniem ich publikacji.

 

Zapoznaj się z http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-12-regulamin-wewn%C4%99trzny-dzia%C5%82u-komputery-zestawy-komputerowe/

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Existimati,

Rozchodzi się o to że w tym dziale nie ma miejsca na opinie czy dzielenie się swoimi refleksjami na temat wyglądu i innych. Liczą się fakty i argumenty , cel to zależnie od preferencji dobrać najlepszą w danym budżecie opcję dla autora tematu (!). W grę wchodzą niemałe pieniądze. Takie opiniowanie wprowadza tylko mętlik w głowie. Jeśli więc dokładne preferencje autora nie są znane poprawną procedurą jest dopytanie a nie dzielenie się od razu swoimi upodobaniami. Tymi możesz podzielić się w tym dziale (na luzie).

 

Pozytywnym smaczkiem było zwrócenie uwagi na długość karty i budę.

Link to post
Share on other sites

Mogę wiedzieć o co chodzi?

 

Skoro Ty nie wiesz o co chodzi to może czas najwyższy przestać udawać eksperta i udzielać się w ZK ? - kopiowanie zestawów i czyjejś argumentacji to co najmniej głupie posunięcie, a takich "fachowców" nam w tym dziale nie potrzeba. Jak chcesz się bawić w składanie zestawów to najlepiej kupuj je za swoje pieniądze. Tam rozdysponowuje się czyjąś gotówką i nie ma miejsca na eksperymentowanie na żywym organizmie.  

 

Jak to sam kiedyś ładnie ująłeś 

 

Dokładnie tak, jestem za******m 14 latkiem który myśli że się coś zna w tym temacie a tak na prawdę potrafi tylko kopiować to co ktoś inny napisał

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o robienie lub nierobienie czegoś, ale o obwieszczanie o tym światu na otwartym kanale. Jeśli boli mnie du*a, bo dzień wcześniej nażarłem się ostrego żarcia, nie czuję potrzeby, aby dzielić się swoim szczęściem z otoczeniem. Pisanie takich rzeczy, jeśli ma się więcej niż 14 lat i skończone coś więcej niż podstawówka, raczej nie powinno mieć miejsca.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Słuchaj, jak nie wystawia faktury VAT i ma dojście do tanich dysków to może jakiś cudotwórca? Goście gdzieś na parkingu opitolili tira z dyskami do jakiegoś data center albo rozpruli jakiś kontener w Amsterdamie i teraz handlują nówkami bez paragonów.
 Coś w tym jest... 
Link to post
Share on other sites
Dodatkowo podczas restartu przed wejsciem w bios pojawiał sie komunikat

"Power supply surges detected during the previous power on. ASUS Anti-Surge was triggered to protect system form unstable power supply unit Press F1 to Run SETUP"

I w tym momencie pojawia mi sie bios i dysk widać 

Pomyślałem nic problem z dyskiem.

  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

 

Seasonic to firma godna polecenia? Nie słyszałem nigdy o takiej firmie

i powtórka z rozrywki... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

[...]

 

Remontu Ci się zachciało

Na podłogę wydałeś nie mało

Farby ze sklepu nie wymieszałeś

Miljon na vidaron wydałeś

 

Gdzie bejca, gdzie podkładka

Gdzie była Twoja Matka

Chemią powietrze zatrute

Jak dla mnie wszystko zepsute

 

 

Edytowane przez szary_turbo
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...