Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Ja tam również nie uważam laptopów za komputery ;)

 

Mam mocną grafikę i płytę główną, może to wszystko ma jakiś wpływ na wyniki w grach.

 

 

Z ogłoszenia sprzedaży FX'a 8350 za 5 stów, jako "świetnego wyboru CPU do gier do 1000zł".


 

 

Tak na marginesie, nie martwcie się o bezpieczeństwo kraju, opolscy żołnierze otrzymali relikwie JPII. Będą je też zabierać na misje. Każdy kto grał w Quake z godmode ON wie co to oznacza dla wroga.
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Jako programista nie zadaje się takich pytań tylko w pierwszej kolejności szuka informacji w google. Tak jak pisałem umiejętność szukania informacji w sieci, analizowania wyników i wyciągania wniosków z nich jest NIEZBĘDNA w pracy programisty, ważniejsza nawet niż analityczne myślenie, angielski czy jakieś zdolności matematyczne. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego że miliony ludzi zadało już podobne pytanie i zostało ono tysiące razy odpowiedziane, opisane, stworzone tutoriale, opisy poradniki itp. Nie jesteś jakimś wyjątkiem dla którego trzeba tworzyć osobną odpowiedź bo ktoś to już dawno zrobił i najprawdopodobniej zrobił to lepiej.

 

To jest rozumiem pokaz twoich umiejętności?

 

http://i.imgur.com/FvCSMDj.jpg

 

 

 

http://i.imgur.com/zzf9bZp.png

 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Zasilacz może powodować problemy jeśli temperatury w obudowie są za wysokie a tak jest u Ciebie a całe powietrze z obudowy przechodzi przez zasilacz, wtedy następuje kumulowanie temperatury wydzielanej przez obciążony zasilacz i tej z inny przegrzewających się podzespołów (CPU). W efekcie zaczynają działać zabezpieczenia zasilacza po to by nie spalić urządzenia, co może się objawiać również spadkiem FPS.  
 
Link to post
Share on other sites

Od kilku dni nie wiem kiedy karta pracuje 150 300 Ghz czylki spoczynek wiem ze przez np Msi Afterburnera tak sie działo a teraz nic nie jest włączone i nie moge w nic zagrac karta nie robi nic

Jest cały czas w spoczynku HELP

Bez sterowników wszystko działa

Po intalacji najnowszych 150 300

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość Existimati

@@Nowaj,

 

Teraz za całą sprawę będziesz się mścił, tak?

 

Domyślam się, że ten temat jest nieco szyderczy, prześmiewczy. Widzę, że nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi. Jeśli posiadasz jakiś produkt, to dostrzegasz wady i zalety, jeśli nie ma wad, to polecasz, jeśli są wady, to cóż, różnie bywa. Przecież logiczniejsze jest opieranie się na własnym doświadczeniu, niż na suchych statystykach lub opinii osób trzecich.

 

Ja w mojej wypowiedzi zaznaczyłem, że posiadam kartę i ją polecam, co znaczy tyle, że mam pozytywne wrażenia z jej użytkowania. I moja wypowiedź jest kontrastem do wypowiedzi osób, które jakiegoś sprzętu nie posiadają, a są w stanie go zachwalać. Co jest lekko nieodpowiedzialne i niezrozumiałe.

 

Także by nie być oskarżonym o odejście od tematu, uznaję za złotą myśl forum Twoją myśl o tym, że moja wypowiedź jest złotą myślą forum.

Edytowane przez Existimati
Link to post
Share on other sites

Koronny (nie)argument "Wiem bo mam" nigdy nie otrzymał takiego poparcia naukowego. Winszuję.

 

Polecasz kartę z tego względu, że ją masz (i jesteś zadowolony). To nigdy nie było i nie będzie wystarczającym argumentem przy proponowaniu komuś sprzętu za ponad 2 tyś. zł.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość Existimati

@@sid vicious,

 

Miałbyś rację tylko w wypadku, gdyby to rzeczywiście był argument. I szczególnie wtedy, gdybym ja sam uważał to za argument mający kogoś przekonać do zakupu.

 

Chyba nikt nie jest na tyle głupi, by kupować sprzęt na podstawie stwierdzenia to jest fajne. Moje wypowiedź była sugestią (nie argumentem) - ogromna różnica. Sugestia ta miała dopełnić analizę testów i recenzji. Kolejność powinna być mniej więcej taka: określamy potrzebę ---> określamy budżet ---> sprawdzamy, co możemy za to kupić ---> przeważnie mamy wątpliwości, więc pytamy innych o poradę (ewentualnie kupujemy, o ile nie ma wątpliwości) ---> polecane produkty sprawdzamy - czytamy recenzje, przeglądamy testy (i kupujemy, o ile jesteśmy w tym punkcie przekonani) ---> dopełnieniem jest obiektywna opinia zadowolonych z produktu ludzi (no i można wziąć pod uwagę przeciwne opinie, bo mogą się zdarzyć, doświadczenia ludzi są różne, to też oczywiste).

 

Tak samo jest z komentarzami na stronie produktu w sklepach internetowych. Wystarczy, że na 1000 komentarzy ponad 900 będzie miało treść jest ok. Nie oznacza to, że od razu należy kupować produkt. Jest to sugestia mówiąca o tym, że ponad 90 % użytkowników jest zadowolonych, a w domyśle nie miało problemów z produktem. Decydują inne kwestie.

 

Jeśli zrozumieliście to jako argument, który miał kogoś przekonać, to cóż, nie mój problem. Czasami warto się kilka razy zastanowić nad znaczeniem słów. 

Edytowane przez Existimati
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Sugestia ta miała dopełnić analizę testów i recenzji.

 

Serio? Nie widziałem w tym temacie ŻADNEJ recenzji. Jest jedynie film z YT, od gościa, który nie umie poprawnie wymówić nazw procesorów Intela.

 

Idealnym podsumowaniem jest użycie wyglądu Palita jako zalety:

 

- sam miałem 1080 GameRock i mogę o tej karcie powiedzieć bardzo dużo dobrego, jednak wizualnie, niestety, jest to sroga kiszka.


 

 

za całą sprawę będziesz się mścił, tak?

 

Dlaczego to zawsze posiadacze n-tego multi wykazują chorobliwą wręcz nadwrażliwość? :/ 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...