Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bose nie są bezprzewodowe.

Wyciszenie w nich to bajka, jakby świat wyłączyć. Ostatnio robiłem odsłuch w media markt. Tyle że na ich muzyce, więc co do jakości dźwięku ciężko dużo powiedziec. 

 

Używam Level Over od ponad pół roku. Jestem zadowolony. Jakość dźwięku dobra, chociaż bez rewelacji. Takie Matrix2 grają lepiej - bardziej detalicznie, czyściej - tyle że są gorsze w wielu innych kwestiach. Na kablu jest sporo lepiej. Poziom Pro80.

 

To co zasługuje w nich na uwagę to dobra jakość wykonania (w porównaniu ze słuchawkami <300zł) i wygoda. Materiały użyte są bardzo dobre. Dla mnie sporym minusem jest brak możliwości ich rozkręcenia, wymiany padów itp.

 

Tryb ANC działa nieźle. Po włączeniu slychać dźwięki z zewnątrz, ale tylko te niejednolite. Szum jest "wycinany". Nie wiem czy to wina mojego egzemplarza, czy już tego modelu, ale można usłyszeć delikatne piszczenie jeśli dookoła jest cicho, a sami nic nie odtwarzamy.

 

Baterie w Level Over spokojnie wytrzymują do 20 godzin, ładowanie to do 2 godzin. Trym ANC pobiera więcej energii, ale rzadko z niego korzystam, więc nie powiem wiele na ten temat. 

Link to post
Share on other sites

no i mam zagwozdkę co brać

 

bose do mnie przemawia lekkością, tym, że nie cisną w uszy i jest marką bose (głupie ale jakoś :P )

 

samsung do mnie przemawia tym, że jest na bluetooth, trochę bajerancki, ma mikrofon wbudowany i cena niższa o 100 zł

 

ale również samsung odrzuca mnie swoimi gabarytami, ludzie skarżą się, że potrafią cisnąć w uszy, praca baterii i masą (jednak 2x większa niż bose)

 

zakładam, że oba produkty grają bardzo dobrze i spełnią moje oczekiwania

 

muszę pochodzić po sklepach jeszcze i przetestować

 

wie ktoś może gdzie jest sklep specjalizujący się w słuchawkach w Warszawie i okolicy? bo jak raz słyszałem, że Pan sprzedawca w EURO nie widzi różnicy pomiędzy tv 60Hz a 200 Hz to wolę się już ludzi tam nie pytać

 

jak podłącze samsungi do pc przez bluetooth to będę miał również dostęp do mikrofonu?

Link to post
Share on other sites

 

 

nie widzi różnicy pomiędzy tv 60Hz a 200 Hz
 

Liczby nie grają, tylko słuchawki. Dane producentów można między bajki włożyć.

 

 

 

jak podłącze samsungi do pc przez bluetooth to będę miał również dostęp do mikrofonu?
 

Tak.

 

 

 

wie ktoś może gdzie jest sklep specjalizujący się w słuchawkach w Warszawie i okolicy?

mp3store oraz audiomagic. Nie dość że spory wybór i fachowe doradztwo, to i sporo można posłuchać  przed zakupem. Wcześniej zadzwoń to może Ci ściągną z innych oddziałów modele którymi możesz być potencjalnie zainteresowany. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...