Skocz do zawartości

Komputer stacjonarny i5 3.2GHz, SSD128gb, GeForce GTX760 2GB, MSI H87-G43 GAMING, 8gb DDR3, chłodzenie CPU Be Quiet! Shadow Rock Slim, Zalman Z9 U3


Recommended Posts

Całkowicie sprawny, mały przebieg SSD, więcej stał niż pracował :) Obudowa nieznacznie zmodyfikowana by lepiej odprowadzać ciepło i nie zbierać kurzu. Stan oceniam na bardzo dobry.

 

1. Dysk SSD Samsung 128GB SSD840 SATAIII, MLC, 2.5'' (read/write, 530/390MB/s) 7mm PRO (MZ-7PD128BW)

2. Karta graficzna MSI GeForce GTX 760 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI (N760 TF 2GD5/OC)
3. Napęd Lite-On iHAS124-14 24 x, SATA, Bulk, czarny, bez Nero - iHAS124-14Komputer stacjonarny
4. Obudowa Zalman Z9 U3 - USB3.0 - CZARNA (Z9 U3)
5. Płyta główna MSI H87-G43 GAMING, H87, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, ATX (H87-G43 GAMING)
6. Procesor Intel Core I5-4570, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80646I54570)
7. Zasilacz Cooler Master G550M ATX G550M 550W (RS550-AMAAB1-EU)
8. Chłodzenie CPU Be Quiet! Shadow Rock Slim (BK010)
9. Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 8192MB PC1866 2 x 4GB BLUE CL9 

Cena - 2222zł do nieznacznej negocjacji dla forumowiczów. Zakupiony 09.04.2014, wszelkie papiery są, na niektóre podzespoły wciąż jest 3 lub 5letnia gwarancja.

Do tego chętnie oddam (cena do ustalenia) jeden (lub chętnie dwa, razem) dyski twarde
http://www.wdc.com/pl/products/products.aspx?id=770
każdy o pojemności 1TB, kupione w odstępie miesiąca (ta sama seria) więc można się bawić w RAID-y.

Poza komputerem mogę dla zainteresowanego postawić system, oraz skonfigurować to i owo pod jego preferencje. Czyli FULL wsparcie techniczne - o dostawie na terenie miasta Białystok i przyległych okolic nie wspomnę :)
Pytania? Kto pyta nie błądzi!
 

Kontakt przez pw, ale dla usprawnienia odpowiedzi preferuję sms/telefon na numer 792 877 266*

*Powyższy numer podaję WYŁĄCZNIE w celach kontaktu w sprawie ogłoszenia. Osoby prywatne i firmy kontaktujące się w sprawach innych niż wynika to za treści ogłoszenia (a w szczególności marketingowych) będą miały do czynienia z GIODO. Zabrania się też dodawania tego numeru do baz danych, które następnie miały by zostać odsprzedane bliżej nie określonym podmiotom.

 

Przedmiot z tym samym opisem wystawiony na Allegro (+zaopatrzony w mój nick z forum, aby wszystko było "po Bożemu" :)

http://allegro.pl/komputer-dostawa-i5-3-2ghz-ssd128gb-gtx760-8gb-i6306751054.html

 

http://i.imgur.com/90JcCIG.jpg

Link to post
Share on other sites

No właśnie niekoniecznie. Właśnie powodem sprzedaży jest właśnie wybór "za mocnej maszyny na moje potrzeby." Kolega (który doradził mi ten sprzęt) po zakupie robił jakieś testy (karta ma jakieś tryby OC) i mówił że jest ... mocny. Aż zazdrościł, że to i tamto pójdzie u mnie na full, ale tytułów nie pamiętam:(

 

pozdro również

 

Nie klnij // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam , za śmiecenie w temacie, ale nie chcesz może sprzedać osobno dysku ssd ? Już nieaktualne, dostałem jakiś kod rabatowy na allegro i za 149 z wysyłką kupiłem goodrama cx200 

Edytowane przez novator14
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...