Skocz do zawartości

Klawiatura do gier (do 300zł + mam swój typ)


Recommended Posts

Dobry wieczór.

 

 

Czekając na wyjście nowego GTX'a chciałbym już wybrać dla siebie "klawiaturę gracza". Czy mógłbym Was prosić o pomoc w tym zakresie?

Jeżeli możecie przerwać nudę spowodowaną oczekiwaniem na nadchodzącą kartę graficzną, to byłbym Wam niezmiernie wdzięczny za pomoc.

 

Zastosowanie komputera (a przez to i klawiatury):
* Gry: Overwatch, HOTS, Diablo III, CS: GO, Darksiders 1&2, Wiedźmin 3, Metro:Last Night, DmC, BF3, Skyrim- w tej kolejności^^ (ale również inne, mocne tytuły (chyba oprócz wyścigówek));
* Programy: Matlab, Simulink, Photoshop, GIMP;

Maksymalna kwota:

Na pewno nie więcej, niż 300zł ;)

 

Własny typ:

Ranking Benchmark podpowiedział mi taki model: Gigabyte Force K7. Nawet mi się podoba. Oprócz niej patrzyłem na Roccat'y. Niemniej jednak osąd i ostateczną decyzję pozostawiam Wam ;)

 

Jeżeli brakuje Wam jakichkolwiek informacji, które pomogłyby w wyborze odpowiedniego dla moich potrzeb modelu klawiatury, to piszcie śmiało, a wszystko uzupełnię.

 

 

Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc w związku z tym tematem!

Liczę na Wasze mądrości!

 

Pozdrawiam,

Marek Tarek

Link to post
Share on other sites

Jak dołożysz ok 30zl to kupisz juz klawiaturę mechaniczna :) polecam ozone strike battle na mx Brown (klawiatura bez numpada jest mega wygodna sam używam od niedawna modelu cm Strorm rapid-i a komfort z używania mechanicznych jest 1000 razy większy niz zwykłej membrany) do tego większa żywotność i przyjemność z użytkowania ! :) lepsze wykonanie , do pisania i gier polecam mx Brown :) jesli tylko gry to mx red

Link to post
Share on other sites

Tak. Poczytaj sobie w necie o mechanicznych przełącznikach masz o wiele dłuższa żywotność niz typowa membrana czy nożyce a komfort jest o wiele wiele większy :) mx Brown zamow sa takie uniwersalne dobre do pisania i grania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...