Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja rozumiem, rynek używek w PL ogólnie jest żałosny, jak się uda dostać coś w fajnej cenie, to najczęściej dlatego, że ktoś się albo nie znał, albo bardzo szybko potrzebował kasy. Ale bez przesady. Chyba kupię nówkę po prostu, nie ma co się szczypać za 50zł.

Link to post
Share on other sites

 

 

GeForce GTX 960 SSC ACX 2.0+ 4GB

Z tą EVGA to nie przeginaj, bo 970 zł to strasznie dużo. Za 900  też coś dobego się dostanie:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_73&products_id=47939

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_73&products_id=67655

Z naciskiem na tą pierwszą.

Link to post
Share on other sites

Z tą EVGA to nie przeginaj, bo 970 zł to strasznie dużo. Za 900  też coś dobego się dostanie:

To nie była propozycja. 

Jedynie "podsumowanie" używek z wcześniejszej dyskusji. 

Edytowane przez EseY
Link to post
Share on other sites

960 od EVGA jest w x-komie za 829zł.

 

Wersja referencyjna (chyba, taka biała, od ASUSA, wygląda jak referent, tylko biały), jest zlistowana w Komputroniku za 809zł, ale faktycznie, pokazuje, że towar niedostępny, nie zwróciłam uwagi, bo na szybko przeglądałam oferty.

Link to post
Share on other sites

 

 

Wersja referencyjna (chyba, taka biała, od ASUSA, wygląda jak referent, tylko biały), jest zlistowana w Komputroniku za 809zł, ale faktycznie, pokazuje, że towar niedostępny, nie zwróciłam uwagi, bo na szybko przeglądałam oferty.

Szkoda sobie referentem głowę zawracać chyba, że chcesz odkurzacz sprezentować :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

W ramach update'u powiem, że kupiłam w końcu używkę gtx960 od Gigabyte'a (w wersji 4GB) za 650zł, dorzuciłam do zestawu dysk ssd (CX100 od Goodrama, który dostałam, jako zepsuty, w ramach rozliczenia i udało mi się wywalczyć wymianę, chociaż nie miałam paragonu, tylko naklejkę gwarancyjną. Tak, wiem, że to syf, ale na razie działa spoko, a młody i tak nie ma ważnych danych na dysku systemowym, których byłoby żal, jak dysk w końcu zdedzi). Zaktualizowałam też Windowsa do 10. I powiem, że komputer działa całkiem nieźle, wszystkie gry, które przetestowałam (Wiesiek 3, Fallout 4, Just Cause 3, GTA V) działały na wysokich/ultra w min. 30 fps w 900p (czyli wszystko, co może z siebie wykrzesać monitor).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...